Mighty Party bedava premium kutu açma

3
178

Merhaba Trgala ailesi. Bugün sizlere Mighty Party bedava premium kutu açma hilesini taktim ediyorum. Kapanmadan yapınız.

Mighty Party oyunu nedir?

Sıra tabanlı bir oyundur. Amacımız rakiplerimizden güçlü olmak ve taktiklerimizi geliştirip dünyanın en iyisi olabilmek. Klan sistemi vardır. Grafik olarak gayet iyi ve oynanabilirlik konusunda sıkıntı yoktur.

Mighty Party hilesi nedir?

Oyunumuzda en önemli şey premium kutulardır. Bunlar elmasla alınır ve içerisinden karakter parçaları ile altın çıkar. Karakterler en iyi şekilde gelebilmekte ve karakter geliştirmek için lazım olan altında içerisinden kesinlikle çıkmaktadır. Bu basit hile ile bu imkanlara sahibiz.

Mighty Party hile telefonlara yapılır mı?

Tabii fakat bir farkla! Oyuna gmail veya facebbok ile bağlantı yapınız. Hileyi bilgisayardan yapmak daha iyi. Nedeni telefonunuza root armanız gerekiyor. Bu sebeple bağlı hesaplara hile yaparak telefonumuzdan oyunumuza devam edebiliyoruz.

Mighty Party hile için neler gerekiyor?

Bluestack, root ve game guardian. Aşağıdaki linkten hepsini temin edebilirsiniz.

TIKLA

Mighty Party hile videosu aşağıdadır.

3 YORUMLAR

  1. Merhaba Murat bey “Bluestacks Root atmak” ile ilgili olan videonuz da gameguardian hariç her şey anlatışmış ve oraya kadar bir sorun yok sonrasında ise vermiş olduğunuz gameguardian dosyasını kurmaya çalıştığımızda hata veriyor araştırma yaptım kendi sitesinden indirip kurmayı denedim telefonun içinde root’lu iken chrome’den sayfaya girip indirip kurmayı denedim sizinkiyle aynı olan version ile birliktede lakin hepsinde hata verdi bu konu hakkında yardım eder misinz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz