Merhaba Trgala ailesi. Bugün sizlere Might & Magic Elemental Guardians Kazanma Hilesi taktim ediyorum. Kapanmadan yapınız.

Might & Magic Elemental Guardians oyunu nedir?

Ubisoft tarafından çıkarılan ve geliştirilme aşamasında olan sıra tabanlı bir oyundur. Oyunda amacımız en zor bölümleri geçerek kahramanları yükseltmek ve rakiplerimize avantaj sağlamaktır. Oyun içerisinde yüzden fazla kahraman ve binlerce özellik barınmaktadır. Görsel olarak iddialı olan oyunda seslerde bir o kadar iddialıdır.

Might & Magic Elemental Guardians hilesi nedir?

Oyunu tanıtırsek söylediğimiz gibi karakterleri yükseltmek için zorlu bölümleri geçmemiz gerekmekte. Diğer oyunların aksine, Might & Magic Elemental Guardians strateji tabanlı bir oyundur. Yani kahramanları siz idare eder , düşmana göre dizilim yaparsınız. Bu hile ile düşmanı öldürmek geç sürse de sonuç galibiyet olacaktır.

Might & Magic Elemental Guardians hile telefonlara yapılır mı?

Tabii fakat bir farkla! Oyuna gmail veya facebook ile bağlantı yapınız. Hileyi bilgisayardan yapmak daha iyi. Nedeni telefonunuza root atmanız gerekiyor. Bu sebeple bağlı hesaplara hile yaparak telefonumuzdan oyunumuza devam edebiliyoruz.

Might & Magic Elemental Guardians hile için neler gerekiyor?

Bluestack, root ve game guardian. Aşağıdaki linkten hepsini temin edebilirsiniz.

TIKLA

Might & Magic Elemental Guardians hile  videosu aşağıdadır.

2 Yorum

  1. Murat Reis Bu Aralar Popüler Olan Kelime Savaşı Mynet Hilesi Paylaşırsan Sevinirim

Bir Yorum Yazmak