Ağu 5, 2020
32 Views

Heroes Infinity Altın ve Mücevher Hilesi

Heroes Infinity android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ile bulunduğunuz savaş alanı içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, tarafınızı savunmak ve görevleri tamamlamaktır. Bitmek bilmeyen düşman akınları, yetenekli kahramanlar, düşmanlarınız ve dahası sizleri bekliyor.

Heroes Infinity Hilesi Nedir?

Para ve Mücevher Hilesi sayesinde güçlü kahramanlar,güzel ekipmanlar,satın alabilir ve Devasa canavarların üstesinden kolayca gelebilir ve Oyunun hakimi olabilirsiniz. Oyunda online kısmı da bulunmaktadır.

Heroes Infinity Hilesi İçin Ne Gerekli?

Öncelikle nerede yapmak istediğinize karar verin.
1)Telefona Root Atmadan Game Guardian Yüklemek
Bu yazımızda sizlere nasıl root atmadan game guardian yükleyeceğinizi anlatacağız. Telefonlarınıza game guardian yüklemek için root atmanız gerekmez. Fakat normal game guardian sürümünden farklı bir sürüm daha kullanmanız gerekmekte.

Telefonlara Game Guardian nasıl yüklenir?

Detay için Tıklayınız
2) Bilgisayardan Mobil hilesi yapmak
Bilgisayarınızdan mobil oyunlara hile mi yapmak istiyorsunuz? İşte sizler için Memu Play Yükleme Root Atma Sistem Hataları Çözümü.
Memu Play nedir?
Menu play bluestack gibi bir mobil emülatörüdür. Hızlı aynı zamanda stabildir. Tabii bazı ayarlar yaparak 8 kata kadar hız arttırabilirsiniz?

Detay için Tıklayınız

Heroes Infinity Hilesi Nasıl Yapılır ?

Hazırlayan: YAKAMOZ