Gladiator Heroes Elmas Hilesi

3
148

Merhaba Trgala ailesi. Bugün sizlere  Gladiator Heroes Elmas  hilesini taktim ediyorum. Kapanmadan yapınız.

Gladiator Heroes  oyunu nedir?

Sıra tabanlı bir oyundur. Amacımız rakiplerimizden güçlü olmak ve taktiklerimizi geliştirip dünyanın en iyisi olabilmek. Klan sistemi vardır. Grafik olarak gayet iyi ve oynanabilirlik konusunda sıkıntı yoktur. Şehir seviyesi geliştikçe özel kahramanlarda açılmaktadır. Bu kahramanların çeşitli güçleri bulunmakta ve 5 yıldızlı olmaktadırlar.

Gladiator Heroes hilesi nedir?

Oyunumuzda en önemli şey elmastır. Elmas sayesinde şehirde süre beklemeden yükseltmeler yapabilir ve kaynak harcamazsınız. Düello için gerekli olan kahramanları da kutulardan hızlı şekilde temin edebilirsiniz.

Gladiator Heroes hile telefonlara yapılır mı?

Tabii fakat bir farkla! Oyuna gmail veya facebbok ile bağlantı yapınız. Hileyi bilgisayardan yapmak daha iyi. Nedeni telefonunuza root armanız gerekiyor. Bu sebeple bağlı hesaplara hile yaparak telefonumuzdan oyunumuza devam edebiliyoruz.

Gladiator Heroes hile için neler gerekiyor?

Bluestack, root ve game guardian. Aşağıdaki linkten hepsini temin edebilirsiniz.

TIKLA

Gladiator Heroes hile videosu aşağıdadır.

;

3 YORUMLAR

    • 999999 diye abartmayın. sorun olursa bluestack ı baştan başlatın ve game guardianı tekrar kurun. (Sorun olursa nox verisyonunu kurun.) kurmak için bluestack tarayıcısını açın game guardıan yazıp sitesinden indirin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz