Charles Debug java alt yapılı açık yakalama programıdır. Genellikle web site ve program yazılımcıları tarafından açıkların belirlenmesi ile ilgili kullanılır. Bunun yanında güncel açıkları belirleme ve kapatılma üzerine çalışıldığı da belirtilir. Oyunlarda ise düzenleme ve editleme işlemlerine uygundur.

Charles Debug programı;

  • Yapılan işlemi durdurma
  • Yapılan işlemi editleme
  • Yapılan işlemi düzenleme
  • Yapılan işlemi çevirme

işlemlerinde öncüdür.

Aktif olarak düzenlemek için daha iyi bir program yoktur.

Charles Debug İndir

İndirmek için TIKLAYIN

Alternatif

İndirmek için TIKLAYIN

Charles Debug Hataları

Programı açın ve sisteminize uygun olanı yükleyin. Daha sonra başlatarak işlemlerinize hazır hala getirin.

java hatası alıyorsanız, pcde bulunan java programını siliniz. Eger java yuklu degilse veya sildikten sonra bu linkteki javayı yükleyiniz.

Yükledikten sonra program %90 açılacaktır. Diğer sorun ise oyunlarda exkutenın çıkmaması onun cözümü ise breakpointe basmayı unutmayın.Bastıgınızda yukardaki altıgen işaretli olmalıdır.Eger oyundan cıkacaksanız o altigenı kaldirmalisiniz.

Diğer sorun ise charlesin açılmaması.Bu sorun genelde windows 7 kullanıcılarda görülmektedir. Burada yapacagınız ise programın simgesine sağ tiklayıp >özellikler>yukarıdan uyumluluk> yukarıdai kutucuğu işaretleyip xp seciniz.

Son olarak 443 hatası çözümü: Eğer kodların sonunda 443 hatası varsa Facebook hesap ayarları/Güvenli Gezinmeyi kapatınız.

 

Bir Yorum Yazmak