Merhaba Trgala ailesi. Bugün sizlere Assassin’s Creed Rebellion Mobil Kolay Bölüm Geçme Hilesi taktim ediyorum. Kapanmadan yapınız.

Assassin’s Creed Rebellion oyunu nedir?

sıra tabanlı bir rpg olan Assassin’s Creed Rebellion , gerek grafik gerekse de barıldırdığı etkinlikler ile 2019 yılının en iyi oyunlarından birisi. Oyunda amacımız bölümleri geçerek yeni ekipmanlar toplamak ve şehrimizi geliştirerek rakiplerimizi yok etmek.

Assassin’s Creed Rebellion hilesi nedir?

Oyunumuzda en önemli şey kazanmaktır. Kazanarak yeni yetenekler açabilir ve ilerleyebilirsiniz.İlerlerken ekipmanlarda kazanabilirsiniz. İşte burada biz devreye giriyoruz. Oyunda kaybetmeyeceksiniz. İstediğiniz gibi bölümleri geçebilirsiniz. Şehrinizi geliştirmek için lazım olan her şeye kavuşacak ve kahraman parçaları toplayacaksınız.

Assassin’s Creed Rebellion hile telefonlara yapılır mı?

Tabii fakat bir farkla! Oyuna gmail veya facebook ile bağlantı yapınız. Hileyi bilgisayardan yapmak daha iyi. Nedeni telefonunuza root armanız gerekiyor. Bu sebeple bağlı hesaplara hile yaparak telefonumuzdan oyunumuza devam edebiliyoruz.

Assassin’s Creed Rebellion hile neler gerekiyor?

Bluestack, root ve game guardian. Aşağıdaki linkten hepsini temin edebilirsiniz.

TIKLA

Assassin’s Creed Rebellion hile  videosu aşağıdadır.

5 Yorum

  1. gameguardian dosyasini verdigin linkten indirdim sonra dosyayi acip indirmeye calistim ama FAILED hatasi veriyor

  2. Öncelikle kolay gelsin abi bluestacks seninki ile aynı sürüm ama apk dosyasını yüklerken hata alıyorum uygulamanın üstünde ünlem işareti çıkıyor apk yüklerken çıkan hatada “guest not ready yet” yazıyor çözümü var mıdır?

    • guest not ready yet diyorku biraz bekleyin yükleme ilerleniyor yani açınça alta ilerleme çubuğunu göreceksin bitmesini bekle.

  3. Mükemmelsin TRGALA, 4 Senedir takip ediyorum teşekkürler TRGALA.

Bir Yorum Yazmak