Facebook Oyun HileleriYum Yum Fest Hileleri

Yum Yum Fest Hilesi


Yum Yum Fest Hamle , Skor ve Can Hilesi ile sizlerleyiz.

Yum Yum Fest oyunu için sizlere en son Cheat Engine Programı kullanılarak verdiğimiz hile üzerinden baya bir geçti ve hile fixlendiği için sizlere güncel süper Yum Yum Fest oyunu hilesi sunuyoruz. Yum Yum Fest oynamak isteyenler ve henüz denememiş olanlar için oyuna başlamak için bir sebep olacak nitelikte harika hile sizlerin. Yum Yum Fest oyuncuları da bu habere çok sevinecekler. Çünkü oyunda hiç bir sıkıntınız kalmıyor. Oyun da hamlenizi 90 a kadar çıkarabilirsiniz. Eğer hileyi dektif etmezseniz sabit 90 hamleyi kullanabilirsiniz. Fakat bölümü bitirmeye yakın dektif etmeyi unutmayın. Skorunuz ise çok yüksek bir değere sabitlenecek. Yani Hilesiz oynadığınızda asla uğraşsanız da ulaşamayacağınız bir değere sahip olacak. Bu bölümün size artısı ise hem skor hedefi konularak verilen bölümleri geçme hakkınız olacak hemde komşularınızdan , dostlarınızdan kısaca aynı oyunu oynadığınız çevrenizde ki arkadaşlarınızdan daha yüksek skorlar yaparak onların önüne geçebileceksiniz. Hamle Hilesi nin bir diğeri ise hamleyi direk azalmak. Oyunun bitmesine yakın direk bu hileyi aktif ederseniz eğer hamle sayınız çok azalacaktır ve deaktif edip direk oyunu bitirebilirsiniz. Yum Yum Fest Hilesinin en güzel yanı ise tabi ki can hilesi. Bu tarz oyunlarda en önemli olan şey can. Canınız bittiğinde ya dolmasını beklemeniz gerekiyor ya da arkadaşlarınızdan istemeniz gerekiyor . Diğer bir yöntem ise para ile satın almak. Biz trgala olarak yani facebookun en değerli hile sitesi olarak kurulum amacımız firmalara oyunlara para kaptırmadan para ile satılan her şeye sahip olabilmeniz. Yum Yum Fest Hileleri ve Facebook Oyun Hileleri için bizden ayrılmayın.

Yum Yum Fest Hilesi nasıl Çalışır ?

Yum Yum Fest Hilesinin sağlıklı çalışabilmesi için oyuna girin ve hile programını açın. Hile Programından tarayıcınızı seçin ve oyunda herhangi bir bölüme girin ve bir kaç hamle yaptıktan sonra tüm hileleri aktif ederek Yum Yum Fest oyununu hileli olarak keyfini çıkartın.

Yum Yum Fest Oyunu Oyna


Gerekli Program Cheat Engine İndir

Hile Programı Tıkla İndir

Hile Anlatım Videosu


14 thoughts on “Yum Yum Fest Hilesi”

  1. TR GALA bide DARKORBİT e de bi el atsan çok ok ii olur varya google den bile daha çok tılanır hale gelisin lütfen DARKORBİT bot veya hilesi ni de bul çoook çoook ii olur 😀

  2. BU SİTE ŞU ANA KADAR EN ÇOK SEVİLEN OYUNLARDAN BİRİ KAHRAMANLARIN GÖREVİ HİLESİNİ HİÇ YAPMADI NOKTA .

    1. Ulan manyak kolaymı hile yapmak oyun nerdeyse hergün yeni server açıyor

    2. aynen hergün server açıyolar ingilizlerin legendi 200 servere felan çıkmıştır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(