Facebook Oyun HileleriYu Gi Oh Bam Hileleri

Yugioh Bam Sonsuz Kazanma Coins Hilesi


Merhaba arkadaşlar Yugioh Bam Sonsuz Coins Hilesi ile karşınızdayız.

Arkadaşlar Yugioh bam oyunu kart savaşidir.Kart savaşindan kastimiz oyundaki her kart bir canavari simgeler böylelikle kart savaşi yapariz.Oyunumuz eski çizgi filmden alinti diyebiliriz.Herkes o sari kafa çocuğu hatirlardir eminim o cocukla savasiriz ve ödüller kazaniriz.Oyundaki amac ne diye soracak olursaniz en güclü en yüksek en büyük karta ulasmaktir.Tabiki bu çok zordur çünkü onu bulursaniz oyun biter o yüzdende onu bulmak aşiri zordur.Şimdi sizlere oyunumuzda sonsuz coins hilesini vereceğiz.Bu hile ile neler yapabiliriz diyorsaniz oyundaki marketten herşeyi satin alabilir hatta yeni kartlar yeni yetenekler alabilirsiniz bu sayede oyunda baya bir ilerliyeceğiz.

Hile Nasil Yapilir ?


Öncelikle oyunumuza bir tarayici üzerinden giriş yapalim.Giriş yaptiktan sonra size vereceğimiz programi indirip açin.Unutmayin ki o dosyayi açmak için cheat engine bilgisayarinizda yüklü olmasi gerekiyor aksi taktirde dosya açilmaz hata verir.Bu işlemi geçtikten sonra programimizda tarayici seçme yeri mevcuttur buradan hangi tarayici üzerinden oyuna giriş yaptiysak onu seçiyoruz ve aktifleşmesini bekliyoruz.O işlemde bittitken sonra aşağidaki hileleri aktif ederek oyunumuza dönüp hileli bir oyunun keyfini çikariyoruz. Sonuçta kolayca rakibi yenebiliyorsunuz. Para ve sevıye kolaylaşıyor.

Gerekli Program İNDİR
Gerekli Dosya İNDİR

Hile video linki: http://www.youtube.com/watch?v=TtJus5or5BI


2 thoughts on “Yugioh Bam Sonsuz Kazanma Coins Hilesi”

  1. Trgala b hile oluyordu Admin bayada güzel ama bugün bakıyorum hata diyor hilecelemdei açılmadı veya oyun kapalı diyor Yardim :'(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(