Oyun TanıtımlarıWar of Mercenaries Hileleri

War of Mercenaries Tanıtım


Peak Games in kullanıcılarına sunduğu gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan   War of Mercenaries oyunu Peak Gamesin Türk dostu olması sebebi ile Türk oyunculara desteği ve orjinal Türkçe kullanarak Türk oyuncu kitlesini hızla arttıran firma Flash tabanlı bir oyun olmasına rağmen oldukça gerçekçi ve etkileyici grafiklere sahiptir.

War of Mercenaries Oyununda amaç öncelikle savaş arayüzüne sahip olan grafiklerinden de anlaşılacağı üzere imparatorluk kurup, geliştirmekten geçiyor. Kurduğunuz imparatorluğunu geliştirirken bir yandan da gelecek saldırılara karşı korumak amacıyla savunma sistemleri kurmanız gerekiyor. Online yani gerçek zamanlı olarak sizden daha düşük seviyede korumasız olduğuna inandığınız şehirlere saldırarak imparatorluğunuzu gelişmeniz gerekmekte.

War of Mercenaries oyununda en önemli gerekliliklerden biri kaynaklar. Düşmanlarınıza saldırarak kaynak elde etmeyi hedeflemeniz gerekmekte.War of Mercenaries oyununda görev sistemide mevcut. Ne kadar çok ve başarılı görevi yerine getirirseniz kaynak dahil olmak üzere bir çok ödül kazanabilir ve daha hızlı gelişebilirsiniz.

Tarihi kan ile yazmak artık senin görevin.

• Gerçek oyunculara karşı gerçek zamanlı savaşlar yap.

• İmparatorluğunu kur ve dünya haritası üzerindeki diğer oyunculara karşı gücünü göster.

• Orduna kat, düşmanlarını alt et ve dünyanın kontrolünü ele geçir.

• Haftalık ve genel sıralamada üst seviyeler çık ve en iyi olduğunu göster.

War of Mercenaries kaynak hileleri, War of Mercenaries sp hilesi, War of Mercenaries altın hilesi, War of Mercenaries level hilesi, War of Mercenaries asker hilesi gibi sizlere oyunu kolaylaştırıp geliştirebileceğiniz harika hileler sunmaya devam ediyoruz. Hileler göz atmak için ; 

War of Mercenaries HilelerTIKLA


War of Mercenaries Oyna

War of Mercenaries  Görselleri

 

WarofMercenaries

War-of-Mercenaries

 

War of Mercenaries Tanıtım Videosu

[youtube id=”goWmA18ubEg” width=”600″ height=”350″]

 

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(