Facebook Oyun HileleriWar of Mercenaries Hileleri

War Of Mercenaries Kazanma Hilesi


War Of Mercenaries Kazanma Hilesi sizlerle.

War Of Mercenaries Hilesi, War Of Mercenaries Hileleri, War Of Mercenaries Hile, War Of Mercenaries Hilesi 2015, War Of Mercenaries Hileleri 2015, War Of Mercenaries Harika Hile, War Of Mercenaries Düşman Kitleme Hilesi, War Of Mercenaries Düşman Alt Etma Hilesi, War Of Mercenaries Hile 2015, wom hilesi 2015, wom hile konularını barındıran süper bir War Of Mercenaries (wom ) hilesi ile sizlerleyiz.

Arkadaşlar War Of Mercenaires oyunu savaş strateji oyunudur.Oyunumuzda yapmamız gereken köyümüzü korumak bunun içinde defansif binalar kurmamız veyatta duvarlar kurmamız gerekir.Bir diğer yandan saldırırken kuleler adamlarimizi hemen öldürüyor ama şimdi vereceğimiz hile sayesinde bu mümkün olmucak.Çünkü kuleler sizlere vuramicak bu sayede hiç bir adaminizi kaybetmeden oyunu kazanabilceksiniz.Biliyorusnuz ki kuleler olmazsa o oyunda tüm köyler mafolur simdi en düşük level ile en büyük levelleri bile alabilmenizi sağliyacak harika bir hile sunacağiz.

Öncelikle oyuna giriş yapin.Giriş yaptiktan sonra size verdiğimiz gerekli dosya kismindan programımızı indirelim.İndirdikten sonra oyun açikken programi açalim ve bizden tarayici seçmemizi istiyecektir.Oyuna hangi tarayicidan giriyorsak onu seçiyoruz ve seç butonuna tikliyoruz.Tikladiktan sonra aşağidaki kulelerin saldırmaması hilesini aktif ediyoruz.Aktif ettikten sonra oyuna giriş yaparak hileminizin tadini çikarabilirsiniz.

Cheat Engine Olmadan Dosya Çalişmaz : TIKLA

War Of Mercenaries Hile Programı 1 TIKLA


War Of Mercenaries Hile Programı Alternatifi TIKLA

NOT 1: Hile 3 şubat 2015 saat 16.30 da denendi çalışıyor fakat saldıracak bir şehir bulunmadığı için eski vdeo ile yayınlanacaktır. Video da gösterilen program farklıdır fakat mantığını aynıdır. Tarayıcınızı seçin. Mozilladan yapanalr için FlashPlayerPlugin olanı seçecekler. Hileyi aktif ettikten sonra saldırıya geçin.

NOT 2: Hile de ban riski mevcuttur.

NOT 3: Hile de zaman zaman aksama, çalışmama, kazandığınız halde kaynakları vermeme gibi sorunlar yaşanabilir.

Hile Anlatım Videosu

 


9 thoughts on “War Of Mercenaries Kazanma Hilesi”

  1. FULL KAZANIYORUM AMA SONUNDA HEP YENİLDİN DİYOR VE BÜTÜN PARAM GİTTTİ NERDEYSE Bİ ÇÖZÜM BULURSANINZ İYİ OLUR

    1. abi vala güzel mama şu vikings gone wild de hile yapsan adamın dibisin diyom şimdiden tşk çünkü yapçağınızı biliom

    1. kodumunu veledi wofun hileisini bulammaış burda arıyor çok iyi hatırlıyorum 5 sene önce odaya giren 101 candan düşmiyen adamları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(