Facebook Oyun HileleriWar of Mercenaries Hileleri

War Of Mercenaries Altın ve Kaynak Hilesi


War Of Mercenaries Altın ve Kaynak Hilesi ile sizlerleyiz.

War Of Mercenaries Altın Hilesi, War Of Mercenaries Kaynak Hilesi, War Of Mercenaries Süper Hile , War Of Mercenaries Hilesi 2015, War Of Mercenaries Gold Hilesi konularını kapsayan süper kolay ve çok işinize yarayacak harika War Of Mercenaries Hilesi karşınızda.

War Of Mercenaries Oyunundan bahsedelim ;

War Of Mercenaries oyunu rakibi kolaylıkla işgal etme ve işgal esnasında savunmasını yok etme hilesi ile sizlerleyiz. Facebook ‘un en başarılı savunma oyunlarından biri olan War Of Mercenaries oyunu için sizlere devamlı War Of Mercenaries Hileelri ve War Of Mercenaries Hediyeleri veriyorduk şimdi de savunmayı yok ederek sizlere kolaylık ile işgal etme hilesi veriyoruz. War Of Mercenaries strateji olmadan oynanmayacak keyifli bir savaş oyunudur. yalnızca güçlü olanın kazandığı bu oyunda sizlere sürekli kazanma fırsatı sunuyoruz. Videoyu dikkatlice izleyerek hileyi uygulayın.

Size sadece daha iyi olmak için , daha çabuk gelişmek için daha akıllı olmak ve evrenin en iyi facebook oyunları hile sitesini takip etmek kalıyor. War Of Mercenaries hileleri, ödüleri ile diğerlerinin bir adım önüne geçin arkadaşlar.

Arkadaşlar hilemiz için öncelikle gerekenler ;

1. Mozilla Firefox Tarayıcı İndir

Farklı tarayıcılarda çalışmaz .

2. Hola Programı Kur

Hola Programı kurulumunı Mozilla Firefox tarayıcınıza yapmanız gerekmektedir.

Yukarıda verilen hola kurulum linkine tıklayarak işe başlıyoruz. Karşınıza gelen sayfa aşağıda ki gibidir. Get Hola yazan kısma tıklayın.

hola1

 

Hola Extersion yazan kısma tıklayın. ve yukarıda açılan kısma izin ver diyerek devam edin.


 

hola2

 

Şimdi kur diyoruz.

hola3

 

Başarıyla kuruldu uyarısı alıyorsanız işlem tamam demektir.

hola4

 

Şimdi oyunumuzun olduğu sayfayı açıyoruz ve kenarda ateşten bir surat çıkacaktır. Ona tıklıyoruz ve Ülkemizi değiştiriyoruz. Hile Anlatımı devamı video da !

hola5

Dikkat: Anlatım videodadır dikkatli izleyin ve uygulayın.

Hile Anlatım Videosu


5 thoughts on “War Of Mercenaries Altın ve Kaynak Hilesi”

  1. ben bu hileyi aylardır yapıyorum :Dd daha yenımı yayınlıyonuz yan halo bıraz acık bı tarayıcıdır aile reisleri görmesın basınız agrır 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(