Facebook Oyun HileleriWar Commander Hileleri

War Commander V.2 Hile Karması 2016


War Commander Hilesi, War Commander Hileleri, War Commander Tamir Hilesi, War Commander Gold Hilesi, War Commander Workshop Hilesi,War Commander Yapı Gizleme Hilesi,War Commander Hızlı Mayın Hilesi, Base Sınırına Yapı Koyma Hilesi Ve Daha Fazlası İçin Sitemizde Takipten Ayrılmayın. 

Kixeye Firmasının Gözde Oyunu Aylık +100.000 Oyuncu Kitlesiyle Seneler Geçse Bile Yeni Güncellemeler Ve Hep Yeni Gelen Oyuncu Sayısıyla Bizi Şaşırtmaya Devam Ediyor. Sitemizde de Bolca Takipçimizin Olduğunu İyi Biliyor Ve Üzerinde Çalışmalar Yaparak Sizi Hileye Doyurmaya Çalışıyoruz. Bugün Rakipsiz Tek Hile Sitesi Trgala’dan Sizlerle Belki Daha Önce Duymadığınız Bir Çok Hileyi Bir Karma İçin de Sizlere Vereceğiz. Umarım Beğenirsiniz. Yeni Hileler Gelecek Takipte Kalmayı Unutmayınız. İyi Eğlenceler.


Not : Videoyu İzleyiniz Gerekli Notlar Bulunmaktadır. Ban Riski Bildiğiniz Üzere Var Ve Notlara Dikkat Ediniz.

Hile Programı İNDİR
Hile Programı TIKLA

Hile Anlatım Videosu (War Commander V.2 Hile Karması)


4 thoughts on “War Commander V.2 Hile Karması 2016”

  1. when i open the program , it gives me this sentence : ” failure loading the trainer . your tempfolder must allow execution ( check your unti virus ) ! what’s wrong ? please help me

  2. Usta hile özellikle workshopta harika ötesi. Ama base ve defense labda hata veriyor her geliştirmede

    1. Dostum Gold Hilesini Sadece WorkShop İçin Kullanınız Yoksa Hata Alırsınız. Sadece Workshop MAteryal Ve Geliştirmelerini Zaman Kaybetmeden Açabilmeniz İçin Geliştirilmiş Bir Hiledir. Diğer Hileler İse Yardımcı Bir Takım Hilelerdir. Yepyeni Hileler Ve Daha Fazlası İçin Kanalımız Ve Sitemizden Ayrılmayın.
      (LORESSİMA)

    2. Upgradeler için bir senedir gözüm kulağım sende zaten loressima

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(