Facebook Oyun HileleriWar Commander Hileleri

War Commander Hızlı Yükseltme & Zaman Hızlandırma Hilesi V.4


War Commander Oyunu Hızlı Yükseltme Hilesi V.4  İlk Ve Tek Trgala.com Adresinde Sizlerle olacaktır .

Bu Hile ile Hızlı Yükseltmelerinizi Yapın . Yeni Bir Hile İle Sizlerleyiz Bu Yılın İlk  Hileleri Sizlerle Sitemizde Olacaktır . 

Kixeye Firması tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu War Commander dinamik görselleri ve zengin içeriğiyle oyun severlere farklı bir deneyim sunuyor. Free2play hizmet veren oyunda PvE savaşlarının yanı sıra gerçek zamanlı PvP savaşları da yapabiliyorsunuz. Metal, yağ ve toryum gibi hammaddelerin yanısıra enerji üretimi de gerçekleştirdiğiniz oyunda para birimi olarak altın kullanılıyor. Bina ve birim üretimi için gerekli olan hammaddeleri fabrikalar kurarak elde edebiliyor, binaların faaliyetini sürdürmesi için gereken enerjini ise santrallerden sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca Binaları Yükseltebiliyor Savaşlara Karşı Dayanıklılık ve verimli çalışmaları İçin Bir çok Yükseltmelerden Geçiyor . En Önemlisi Bu Gerekli Hammaddeler olan Thorium – Yakıt – Metal Ve Bir çok Oyun içi Etmenler Bulunmaktadır . War Commander Oyununda Bir çok Ban Riski Vardır ve Hileler Kısa Sürede Kapatılıyor Açıklar Bloke Ediliyor . Ama Sizlere Açıkların Hiç Olmadığını Söyleyemeyiz . Bu Oyunu Her Yaştan Oyuncu Kullanabilir . Eğlenceli Bir O kadar da zorlayıcı Tarzda Bir Oyun  . War Commander İsmiyle Artık Hafızalarımıza Kazınmış Bir Strateji Oyunu Strateji Oyununda Tabikide Vazgeçilmez Ana Unsurlardan En Önemliside Tabiki Hızlı Yükseltme Hilesidir . Yenilenen Versiyonu ile V.2 Sizlerle Sitemizde Olacaktır Yeni Hileler Gelecek Takipte Kal .

Not : Kesinlikle Ban Riski Yoktur  Bazen Tarayıcıdan Kaynaklı Sorunlar olabilir oyunda düşebilirsiniz . Tekrar Deneyin . İyi Hileler.


War Commander Hızlı Yükseltme Hilesi V.4 İNDİR 

War Commander Hızlı Yükseltme Hilesi V.4 Alternatif İndir

War Commander Yeni Hızlı Yükseltme Hilesi V.4 Hile Anlatım Videosu


11 thoughts on “War Commander Hızlı Yükseltme & Zaman Hızlandırma Hilesi V.4”

  1. savunmayı geliştirirken set turrut ederken çok fazla gold istiyor buna bir çözüm bulabilirmisiniz.

  2. artık tamir hilesi de çalışmıyor hata veriyor reconnect hatası yapıyor yenilense çok iiyi olurdu çok işe yarıyordu başka hile olmasa da tamir hilesi çok iyi olur

  3. adamın biri fiddler programıyla warcommander oyununda gold hilesini yapmış trgaladan hala ses yok adam youtub a kalitesiz bir görüntü ile koymuş net olsa anlıcaz ama bekliyoz bakalım trgala bu işte bir numarayız diyor ama daha gold hilesini göremedik..

    1. Bir Dünya Hile Verdik Biraz Nefes Alın . Aynısını Yaptık Koyduk Ban Yemicez Sanıyorsunuz Heralde .
      War Commander oyunu Hiç Birşey Yapmadan Bile Hesap Banlayan Adamlar . Farkında Değilsiniz .

  4. dostum bu içinde zaman hileside var ama ondanmı başka bişeydenmi bilmiyorum neye basarsam basayım flash player gidiyor anlamadım

  5. bu hileyi daha önce vermiştin mortal kardeş daha başka yeni ban yemeyen savunmayı hızlı güçlendirecek hile bekliyoruz saygılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(