Facebook Oyun HileleriWar Commander Hileleri

War Commander +500000 Gold Hilesi


Merhaba Trgala Ailesi Bugün Sizlere War Commander Oyunumuzda Daha Önce Bir Çok Hile Vermemize Rağmen Gelmiş Geçmiş En Sağlam Ve En Kral Hileyi Şimdi Sizlere Veriyoruz . Hazır mısınız ? İlk Ve Tek Trgala.com Adresinde Sizlerle Olan Bu Hileyi Haydi Kaçırmadan Yapalım .

Kixeye Firması tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu War Commander dinamik görselleri ve zengin içeriğiyle oyun severlere farklı bir deneyim sunuyor. Free2play hizmet veren oyunda PvE savaşlarının yanı sıra gerçek zamanlı PvP savaşları da yapabiliyorsunuz. Metal, yağ ve toryum gibi hammaddelerin yanısıra enerji üretimi de gerçekleştirdiğiniz oyunda para birimi olarak altın kullanılıyor. Bina ve birim üretimi için gerekli olan hammaddeleri fabrikalar kurarak elde edebiliyor, binaların faaliyetini sürdürmesi için gereken enerjini ise santrallerden sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca Binaları Yükseltebiliyor Savaşlara Karşı Dayanıklılık ve verimli çalışmaları İçin Bir çok Yükseltmelerden Geçiyor . En Önemlisi Bu Gerekli Hammaddeler olan Thorium – Yakıt – Metal Ve Bir çok Oyun içi Etmenler Bulunmaktadır . War Commander Oyununda Bir çok Ban Riski Vardır ve Hileler Kısa Sürede Kapatılıyor Açıklar Bloke Ediliyor . Ama Sizlere Açıkların Hiç Olmadığını Söyleyemeyiz . Bu Oyunu Her Yaştan Oyuncu Kullanabilir . Eğlenceli Bir O kadar da zorlayıcı Tarzda Bir Oyun  . War Commander İsmiyle Artık Hafızalarımıza Kazınmış Bir Strateji Oyunu Strateji Oyununda Tabikide Vazgeçilmez Ana Unsurlardan Biri İse Gold Yani Altındır . Oyunda Para İle Ekleyebildiğimiz Bu Etmen Sizlere Verdiğimiz Hile Sayesinde Aktif Edildikten Sonra Sonsuz Gold Olacak Ve Ardından Aldıklarınız Ve Yaptığınız Tüm Uygulamalar Kalıcı Olarak Oyuna İşlenecektir . Şimdi Hileye Geçme Vakti Ne Dersiniz .

İlk Defa Trgala.com Adresi Tarafından Kodlanmış Bu Programın İzinsiz Kopyalanması Yasaktır .

Not : Oyunda Bildiğiniz Üzere Yüksek Derecede Ban Riski Bulunmaktadır . Lütfen İlk Olarak Videoyu İzleyin Ardından Notları Göz Önünde Bulundurarak Fake Bir Hesap İle Hileyi Test Edin.

Gerekli Program İndirmek İçin Tıklayınız . 

Gerekli Program İndir 


Güncellenme Tarihi 31.10.2015 Yeni Programları Yazının Üstündeki İndir Yazısına Tıklayarak İndiriniz . 

25.10.2015 Tarihli Eski Hile Dosyaları 

Gerekli Hile Dosyası İndirmek İçin Tıklayınız . 

Alternatif İndirmek İçin Tıklayınız . 


Hile Anlatım Videosu


21 thoughts on “War Commander +500000 Gold Hilesi”

  1. war commander altın hilesini yada araçları geliştirme hilesi beklemekteyim tr gala ailesi şimdiden teşekkürler.

  2. BU HİLE OLMASADA ERKEN TAMİR HİLESİ OLSA ÇOK GÜZEL OLURDU BEKLEMEDEYİM TR GALA YAPARIM DERSE YAPAR.

    1. En Kısa Sürede Yeni Tamir Hilesi Kodlanacaktır . Sizler İçin Programlı Programsız War Commander Hileleri Sitemizde Olacak . Takipte Kalın Yeni Hileleri Kaçırmayın . -Loressima-

  3. WAR COMMANDER HİLEMİZYENİ BUGÜN SAAT 1800 DA BAKIMA LINMIŞ OLUP BAKIM DAN SONRA MALESEF ARTIK ÇALIŞMIYOR HİLEY GÜNCELLEME İMKANI VARSA SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ ŞİMDİDEN TR GALA AİLESİNE TEŞEKKÜRLER EN BÜYÜK HİLE SİTESİ TRGALADIR.

  4. SÜPER BİR HİLE VERMİŞSİN SAOL RİSKE GİRDİM HEPSİNİ GELİŞTİRDİM BU OYUNDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER.

  5. aynı zamanda kaynak alabilirsiniz savunmalara geliştirip ordularınızı tamir edebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(