Facebook Oyun HileleriVikings Gone Wild Hileleri

Vikings Gone Wild – Locker Blue Hilesi


Vikings Gone Wild – Locker Blue
Önemli:
■ Locker Blue, oyuna ilk girdiğinde çalıştırılmalıdır.
■ O anda inşaatı veya yükseltmesi devam eden binan varsa çalışmayacaktır.
■ Hileler birlikte aktive edildiğinde sorun çıkarabilir. Tek tek deneyin.

[1] Hemen asker eğit: Çalıştırdığında asker eğitimi süresi 0 veya 1 saniyeye inecek
[2] Bedeva (Ucuz) asker eğit: Askerlerini 2 veya 3 bardak bira karşılığında satın alabileceksin. Hemen asker eğit hilesiyle birlikte kullanabilirsin.
[3] Hemen bina kur ve yükselt: Binanın kurulması bir saniye süerecek. Bu hileyi günde 5-6 defadan fazla kullanma. [4] Bedeva (Ucuz) bina al veya yükselt: Binalarını 2 veya 3 bardak bira karşılığında kurabileceksin veya yükseltebileceksin. Hilenin çalışması için “Hemen Asker Eğit” hilesini çalıştırmamış olman gerekli. Yoksa hata verir. Bu seçenek bazı pahalı binalarda geçerli değildir.
[5] Süper askerlerin kilidini aç.: Sağlık ve vuruş gücü bakımından diğer askerlerle kıyaslanmayacak kadar kuvvetli olan son seviye askerilerin kilidini açıp bunları çok çok ucuza satın alıp bir iki saniyede eğitebilirsin.


Download Link:
————————————————————————————————————


———————————————————————————————————–
Watch video :


37 thoughts on “Vikings Gone Wild – Locker Blue Hilesi”

 1. kıvırcık süper olmuş hile eskisinden daha güzel ve ileri bir hile yapmışsın sana teşekürü bir borç bilirim sende olmasan böyle süper hile yapacak bir kardeşimiz olurmuydu bilmem paylaşımlarını her zama takipteyim iyi çalışmalar.

  1. Tek tek deneyerek bulmak gerekiyor. Oyuncudan oyuncuya değişiyor. Bu problem tam olarak çözülemedi.

 2. Ustam bu oyunun tek bir çaresi var o da elmas hilesini yani gems hilesini bulmak diğer türlü locker ya da CE ile uğraşılmaz ya.. Ama verdiğin emek için ellerine sağlık Allah zihin açıklığı versin…

  1. Gems hilesi herşeyin çaresi ama bu hileler çok kısa zamanda bloke edilip durduruluyor. Ayrıca yapması da oldukca zor.

 3. Asker hilesi bir öncekinde var zaten bize binayı hızlı bitirme ve az ücretle bitirme olsun 8 haziranda kendine yaptığın hileyi bizim nasıl yapacağımızı öğret biz de yapalım.

  1. Binayı hızlı bitirme ve ucuz bitirme hileleri bu 15-06-09 versiyonunda var.

  1. Bazı hilelerin CE ile yapılması mümkün değildir veya çok çok zor olabilir.

 4. Bende Instand build yani 3 e basiyorum oldu yaziyor bakiyorum olmuyor.
  Yenileme bile yeniledim firefox ve chrome mu. Ne troop larda birsey vardi nede bir sey i insaa ediyordum

  1. http://www.fbugs.com sitesi sadece ingilizce olarak yayınlanmaktadır. Türkçe mesajlar için lütfen trgala’yı takip edin.
   VGW hilesi mesajın üzerine tekrar test edildi ve çalıştığı görüldü. Büyük ihtimalle başka bir nedenden dolayı çalışmamış olabilir. Tarayıcını güncelleyip tekrar denediğinde sanırım çalışacaktır.

  1. Çok basit. Oyunu yükle. Locker Blue’yu çalıştır ve menüden hileleri seç.

   Hilenin çalışması içimn oyuna girdiğin anda inşaatı devam eden bina veya eğitimi devam eden asker bulunmaması gerekiyor.

 5. lütfen bana ulaşın rıca ediyorum facem emrullah buğdaycı top sakalı mavi tşört biriyim yardımınız lazım allah rızası için locker blue ile hile yapamıyorum bütün hilelerinizi başarılı yapıyorum bunu değil ama yardım lütfen…

  1. Loker Blue yardımı almak için facebook dan iletişime geçin. İletişim linki için Locker Blue yu çalıştırdıkytan sonra F tuşuna basın.

 6. selamün aleyküm trgala ve veya kıvırcık sizden rıcam bir bakın allah için siz

  04.06.2015=hilesini çıkarıyorsunuz vigings gone wild hileleri için bende
  05.06.2015= hieyi denedim olmuyor bende çalışmadı ben eksik yapıyorum yardım edin lütfen insanlık namına rıca ediyorum sizden

 7. KIVIRCIK SAOL SENDE OLMASAN HİLEYE DOYAMAZDIK HİLEYİ GÜNCELLEDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLERİ BİR BORÇ BİLİRİZ.

 8. oo arkadaşlar yeni gördüm itiraz falan ettim bende abi özürlerimi sunarım affedin yanında ”May not work” yazıyor yani ” İşe yaramayabilir” sizden tek isteğim şu eğer yapabilirseniz bedava alma ve bedava yükseltme lazım yani bunu yaparsanız çok iyi olucak Saygılar…

  1. evet haklısın bende gördüm fakat arkadaş doğru söylüyo bize gerekli olan bedava alıp bedava yükseltme gerisi önemli değil KIVIRCIK arkadaş senden ricamız bir el atarmısın lütfen…

 9. abi asker falan tamam oluyo ama yine bedava yükseltme olmuyo oyunu yeni açıyorum sadece ”4” e basıyorum fakat yine olmuyor lütfen bir yardım hile için tekrar teşekkürler…

  1. Hızlı yükseltme sadece bazı tip binalarda oluyor. Bazılarında olmuyor. Hangilerinde olup, hangilerinde olmadığını henüz ben de keşfedemedim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(