Facebook Oyun HileleriUnderfire Hileleri

Under Fire – Locker Blue Hilesi


Under Fire – Locker Blue Hilesi

İyi nişancı olmanı gerektiren bir oyun. Yoksa rakiplerin seni avlar. Sınırlı sayıda mermin var. Her attığını vurmalısın ki sonunda mermisiz kalma.

Neyseki Locker Blue var. Aşağıdaki linkten Locker Blue’yu indir. Antivirüs programın varsa indirme sırasında veya çalıştırdığında yanlış alarm verebilir. Böyle birşey olursa geçici olarak antivirüs programının otomatik korumasını geçici olarak kapatabilirsin.

Önce oyunu yükle ve birkaç el ateş etmiş ol. Sonra, Locker Blue programını çalıştırdığında tarayıcında yeni bir sayfa açacak. Açılan o sayfanın alt tarafında kırmızı rakamlarla yazılmış 2 haneli bir şifre göreceksin. Bu şifreyi gir ve Locker Blue menüsünden Sınırsız Mermi hilesini seç.


Artık nişan almak için özen göstermene gerek yok. Parmağını tetikten kaldırma. Önüne gelene ateş et. Mermin hiç bitmediği gibi, şarrjör değiştirmene de gerek kalmayacak. İyi oyunlar.

İndirme Linki:
————————————————————————————————————
■ Download Under Fire
■ Download Under Fire
————————————————————————————————————

Video Seyret :

[Yeni Hile Konusu Ve Videosuyla Sizlerle]
Locker Blue for Under Fire (Infinite Bullet)


5 thoughts on “Under Fire – Locker Blue Hilesi”

  1. hata veriyor şifreyi yazıyoruz kabul etmiyor . kardeşim yayınlamadan çnce bi gözden geçirin bi deneyin ya da nasıl yapıldığına dair video çekin nedir bu saçmalık ya

  2. Viking Gone Wild hilesi çalışmıyor ya bi yardım edin oyunu açıyorum sonra programı açıyorum talimatları yapıyorum sonra beerı geliştiriyorum savaşa giriyorum savaşı kazandıktan sonra eve dönüyorum sonra yine savaşa giriyorum session failed yada açılmıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(