Facebook Oyun HileleriUberStrike HileÜberStrike Hileleri

Uberstrike Seri Ateş Etme ve Sınırsız Mermi Hilesi


Uberstrike Seri Ateş Etme ve Mermi Hilesi Sitemizde Sizlerle 

Tarayıcı tabanlı MMOFPS oyunu UberStrike, 3 boyutlu  grafikleri ve alışılmışın dışındaki oyun haritalarıyla FPS tutkunlarının beğenisini kazanıyor. Dünya genelinde 8 milyondan fazla kayıtlı oyuncusu bulunan UberStrike’ı hiçbir yükleme gerektirmeden, sadece unity 3d eklentisi ile standart değerlerle tarayıcınızdan oynayabileceğiniz gibi küçük bir kurulum dosyası yükleyerek yüksek kalitede grafiklerle daha hızlı oynamanız da mümkün oluyor.Cmune tarafından geliştirilen ve ilk olarak Paradise Paintball ismiyle Facebook üzerinden oynanabilen oyun daha sonra UberStrike ismini alarak farklı platformlar için de oynanabilir hale getirilmiştir . Oyuncusu Baya Bir Fazla Ve  Sitemizde Fazla Hilesi Bulunmamaktadır . Bu oyunda Sizlere Bir Kaç Hile Vermişiz Fakat Uberstrike Hile Programınıda Denemeniz Önemle Rica Edilir . Bu Harika Hileyi Kaçırmadan Yapın . İyi Hileler .


Uberstrike Hile Programı İNDİR 

Uberstrike Hile Anlatım Videosu


6 thoughts on “Uberstrike Seri Ateş Etme ve Sınırsız Mermi Hilesi”

  1. adamlar base taramayı bulmus bız daha sınırsız hızlı mermı ah bıde yerınden kıpırdaya bılsen çok şey yapıcanda emegine saglık ama arastırın bırazmillet base tarama yapıyo oturdugu yerden

  2. Cheat Engine Trainer larını hazırlarken hilelere isimde verirseniz kulanması daha rahat olacaktır. Hile 1 2 3 4 yazmak saçma değilmi. Özellikle bilardo oyunlarında açmayı istemeyeceğimiz şeyler olabiliyor..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(