Facebook Oyun HileleriUberStrike HileÜberStrike Hileleri

Uberstrike Mermi Ve Seri Ateş Etme Hilesi


Uberstrike Seri Ateş Etme ve Mermi Hilesi Sitemizde Sizlerle 

Güncellenme Tarihi : 27.03.2015

Tarayıcı tabanlı MMOFPS oyunu UberStrike, 3 boyutlu  grafikleri ve alışılmışın dışındaki oyun haritalarıyla FPS tutkunlarının beğenisini kazanıyor. Dünya genelinde 8 milyondan fazla kayıtlı oyuncusu bulunan UberStrike’ı hiçbir yükleme gerektirmeden, sadece unity 3d eklentisi ile standart değerlerle tarayıcınızdan oynayabileceğiniz gibi küçük bir kurulum dosyası yükleyerek yüksek kalitede grafiklerle daha hızlı oynamanız da mümkün oluyor.Cmune tarafından geliştirilen ve ilk olarak Paradise Paintball ismiyle Facebook üzerinden oynanabilen oyun daha sonra UberStrike ismini alarak farklı platformlar için de oynanabilir hale getirilmiştir . Oyuncusu Baya Bir Fazla Ve  Sitemizde Fazla Hilesi Bulunmamaktadır . Bu oyunda Sizlere Bir Kaç Hile Vermişiz Fakat Uberstrike Hile Programınıda Denemeniz Önemle Rica Edilir . Bu Harika Hileyi Kaçırmadan Yapın . İyi Hileler .


Uberstrike Hile Programı İNDİR 

Uberstrike Hile Anlatım Videosu


6 thoughts on “Uberstrike Mermi Ve Seri Ateş Etme Hilesi”

  1. arkadasım el emegı guzel yapmıssınız programı. denedim takır takır calısıyor. tek sorun kendını oldurebılıyorsun. bunun nedeni nedir? bidahada mapta dogamıyorsun bitene kadar.

    1. aynn kardeş haklısın öyle oluyor neden bilmiyorum ama ful seri ateş etme bide mavi toplarla kendi yakınındakine vurma.

  2. adamın dibisin hasısın be kardeşim resmen ta ta ta öldün çık fix oldukça hilelerinin yenisini bekliyorum facebook ta paylasıyorum kardeşim sen devamını getir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(