Facebook Oyun HileleriTrial Xtreme 3 Hileleri

Trial Xtreme 3 Hilesi


Trial Xtreme 3 Hilesi ile sizlerleyiz.

Trial Xtreme 3 Hilesi , Trial Xtreme 3 Hileleri, Trial Xtreme 3 Hile ve Trial Xtreme 3 Altın Hilesi için bizden ayrılmayın.

Trial Xtreme 3 oyunu için sizlere daha önce de verdiğimiz hileler oldu. En güncel altın hilesi ile istediğiniz her şeye sahip olacaksınız. Oldukca keyifli ve eglenceli olan bu motor yarışı oyununda verilen hile sayesinde süper kıyafetlere ve bakımlı motora sahip olacaksınız.

Hilemiz Trial Xtreme 3 oynayanlar bilirler oyun sonlarında kazandığınız 3 kuruş altını sizler. Bu baya yüksek bir değerde  Trial Xtreme 3 altını ile kendinize ve motorunuza harika eşyalar alabilirsiniz. Daha şık motor yarışları için biz burdayız. Trial Xtreme 3 oyunu tam bir motor yarışı oyunudur. Oyunda ilerledikce altınızdaki motor külüstür kalacak ve daha iyi bir makinaya ihtiyaç duyacaksınız. Tüm bunları yapabilmek adına sizlerden ricam hileyi uygulayınız. Trial Xtreme 3 oyununu keyifli hale getiriniz.

Hile Anlatımı

Oyuna girin ve biraz altın harcayıp hileyi aktif edin. Plugin-container.exe yi seçmeniz gerekiyor mozilladan hileyi uygulayanlar için.


Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA

Hile Anlatım Videosu

 


2 thoughts on “Trial Xtreme 3 Hilesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(