Oyun Tanıtımları

Travian Oyun Tanıtımı


Trgala Oyun Tanıtım Kategorisinden Herkese Merhaba !

Travian web tabanlı online bir strateji oyunudur. 2003 yılında oyunculara sunulan Travian dünya üzerinde oldukça ilgi gören Bir Oyundur .

2005 yılında en iyi 2.web tabanlı online oyun seçildi. Türkiye’de oldukça çok hayranı olan oyun, hiçbir eklenti indirmeden oynanmaya imkan veriyor. Ayrıca oyunda birbirinden farklı özellikleri bulunan 3 farklı halk bulunuyor. Romalılar, Galyalılar ve Cermenler Her halkın kendine göre avantajları ve dezavantajları var. Halkların ordularıda birbirinden farklıdır.Bu yüzden size uygun profilli bir halk seçmelisiniz.

Romalılar
Roma imparatorluğu amatör oyuncular için iyidir.Kullanımı başdan fazla zorluk çektirmez.Yüksek toplumsal ve teknik gelişmeleri yüzünden romalılar mimarlık koordinasyonunda uzmandır ve askerleri travianda elitdir.
Romalılar son derece dengelidir Hücumda ve savunmada aynı derece güçlülerdir. Bu avantajları verebilmeleri için uzun ve masraflı eğitim görmeleri gerekdir. Piyadesi efsanevi ve müthişdir, ama suvarilere karşı savunma güçleri öbür halklardan azdır.
Amatörler ve hangi halkı seçeceğini bilmiyen oyuncular için bu halk idealdir .

Galyalılar
Galyalılar en barışcıl halkdır. Askeri eğitimlerinde savunmaya ağırlık verirler, hücumda performansları nerdeyse diğer halklarlan aynıdır.Suvarileri mükemmeldir, atları çok iyi yetiştirilmişdir ve hızlarıyla düşmanlara ani ve şaşırtıcı saldırılar yapabilirler.


Bu halkı savunması kolaydır aynı zamanda hücumlardada iyidirler .Bu halk oyuncuya istediği şekilde stratejik oynama imkanı sunar, fakat bunun için oyuncu becerisini ve tecrübesini biraz ortaya koyması gerekdir. Ama tabiiki amatörlerde bu halklan başarılı olabilir!

Cermenler
Cermenler travianın en atak halkıdır.Cermenler müthiş ve dehşet saldırıları dolayından herkesin korkulu rüyasıdır ve ölümden korkmadan sürü halınde hertarafı yağmalarlar .

Askeri disiplinleri ama öbür halklara göre azdır, buda cermenlerin savunma gücünün ve hızının az olmasına sebepdir. Atak ve tecrübeli oyuncular için cermenler daha uygundur!

Yepyeni Tanıtımlar Sitemize Ekleniyor .

Travian Oyun Tanıtım Videosu


1 thought on “Travian Oyun Tanıtımı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(