Oyun Tanıtımları

Transformice Oyun Tanıtımı


Merhaba Trgala Takipçileri Bugün Sizlere Transformice Oyun Tanıtımı İle Sizlerleyiz  . Hem Video Hemde Yazılı Anlatım İle Yeni Alanlarda Sizlerleyiz .

 

Bir çok kişinin ön yargıyla yaklaşıp bu çocuk oyunu dediği Transformice oyunu,her yaştan oyuncuya sahip ve oldukça önemli bir kitlesi olan bir oyundur.

 

Oyunun amacı genellikle first yani birinci olarak yuvaya girmektir. İlk önce belirli engelleri aşarak gerek kişisel çaba gerek şaman yardımıyla bu engelleri aşarak peyniri alıp yuvaya geri dönmektir.Oyunda wj ve cj gibi önemli iki kavram var. Wj duvara tırmanma,Cj ise bir engelin köşesinden kıyısından sürtünerek hızlanmadır.

 

Oyunun birbirinden farklı modları var.İlk olarak vanilla modunu ele alalım.Bu modda oyuna yeni başlayanların oyuna alışması için kolay mapların sunulduğu moddur.Survivor modu şamanın oyuncuları topla drag atarak öldürmesidir.Racing ise adı üstünde oyuncuların birbiriyle yarıştığı moddur.Music modu haritada küçük bir ekranın bulunduğu o ekranda ise youtubeden videolar açıldığı moddur.Bootcamp ise oyunun en zor modudur peynir almasıda yuvaya girmeside çok zordur.


 

Şaman denilen kişi ise belirli bir puana ulaştıktan sonra şaman olup diğer oyuncuların peyniri alması ve yuvaya girmesi için yol vb.şeyler yapan oyunculara yardımcı olan kişidir.Bu şamanlıktan gelen puanlarda bize level olarak geri döner.Ayrıca 1.girince 16 2.girince 14 3.girince ise 12 ve daha altı bir derece elde edersek standart 10 puan alıyoruz.Oyundaki beceri sistemide her levelde bir beceri kazanma üzerine kurulmuştur. Bu Oyunda Yeni Hileler Eklenecektir Şimdilik Oyun Tanıtımlarını İzleyebilirsiniz .

 

Evet bu tatlı ve güzel oyunda size bol şanslar.İyi Peynirler  & İyi Seyirler 

Admin TheFlash

Transformice Tanıtım Videosu


1 thought on “Transformice Oyun Tanıtımı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(