Township

Township – Locker Blue Hilesi


Township – Locker Blue (Sonsuz Mutluluk)

Township, ücretsiz olarak oynanabilen eğlenceli ve heyecanlı bir şehir kurma oyunu. Oyun içerisinde oyuncular, hayallerindeki şehirleri inşa edebilirler. Şehir inşa etme dışında çiftliğinizi de yöneterek, ektiğin ürünleri toplamalısın. Elde edilen ürünleri satarak para kazanabilir ve şehrini geliştirebilirsin.

Şehir inşa etme oyunlarında görmeye alışık olmadığımız çiftçilik bölümü de bulunan oyunda, tarlalarını meyve ve sebzeler ekerek onları yetiştirmene olanak sağlamaktadır. Sorunsuz ve kolay bir kontrol mekanizmasına sahip olan Township ile şehrini rahatlıkla yönetebilirsin. Ayrıca dünyaca ünlü bazı yapıtları oyun içinde inşa ederek şehrine görkemli bir görünüm kazandırabilirsin.


Oyunda sıkı çalışarak şehirdeki halkınızı mutlu etmelisin. Kafeler, restoranlar, müzeler, sinemalar ve daha fazlasını açarak halkınızın sosyal aktivitelerde bulunmasını ve bu sayede huzurlu yaşamasını sağlayabilirsin. Ayrıca şehrini güzelleştirmek için bir çok bina inşa edebilirsin. Mutluluk oranı düştüğünde oyunda bazı kısıtlamar olacaktır. Bu problemin üstesinden Locker Blue ile gelebilirsin.

Locker Blue yu çalıştır ve Sonsuz Mutluluk seçeneğini seç. Arkasından birkaç tane bakkal dükkanı (Grocery) inşa et. Daha önceden etmişsen bir arkadaşını ziyaret et ve geri dön. Şehrindeki mutluluk oranı süper olacak.

Download Link:
————————————————————————————————————
■ Download Township
■ Download Township
————————————————————————————————————
Watch video :

Locker Blue for Township – Infinite Happiness


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(