Facebook Oyun HileleriTop Eleven Football Manager Hileleri

Top Eleven Token Hilesi Güncel


Top Eleven oyununda token hilesini Trgala farkıyla sunuyoruz. Top Eleven oyunu bir menejerlik oyunudur. Dünyada milyonlarca oyuncusu olan bu oyunda seviye atlayarak takımınzı geliştirmeye çalışırsınız. Bu yolda ilerlerken sizin için en önemli şey tokendir. Token sayesinde oyunda oyuncu açık arttırmalarına katılarak kadronuzu güçlendirebilir, acele halletmeniz gereken bir işi hemen bitirerek zaman kazanabilirsiniz. Ayrıca formanızı renklendirip, logonuzu güzelleştirerek herkese takımınızı tanıtabilirsiniz. Sunduğumuz hile sayesinde artık oyunun kralı sizsiniz.

 

Hilenin Çalışma Mantığı Nedir?

İndirdiğimiz IP değiştirme programı sayesinde istediğimiz ülkeden oyuna erişim sağlayarak Türkiye’de gözükmeyen reklamları izleyebiliyoruz. İzlediğimiz reklamlar sonrasında da token kazanıyoruz.

 

Program Ayrıntıları ve İndirme Linki

Bir tane IP değiştiren programa ihtiyacımız var. Fakat bu direk IP değişen program olmaması gerek. Bize istediğimiz ülkeye erişim sağlayacak bir IP gerekiyor. Easy Hide IP ise tam işimize yarayan bir program. Program linki Hile Anlatım Videosunun üzerinde bulunmakratır.

 

NOT 1: Easy Hide IP programının 3 günlük süresini her bitirdiğinizde yeni bir mail adresi ile aynı adımları uygulamanız gerekmektedir. 

 

NOT 2: Hile Anlatım Videosunun altında yer alan Easy Hide IP programını full yapmak ve programın ince ayarlarıyla ilgili videoyu izleyerek program hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

NOT 3: AdBlock benzeri reklam engelleyici eklentileri hileyi yaparken kapatınız.


 

Admin: Erdem Aygen

Hileyi Google Chrome tarayıcısında yapınız.

Gerekli Program: Easy Hide IP (İndir)

 

Hile Anlatım Videosu

 

Easy Hide IP Full Kullanım ve İnce Ayarlar

 

 

 


12 thoughts on “Top Eleven Token Hilesi Güncel”

  1. @mehmet

    Oyun çok sıkı bir şekilde güncellenmekte olup server logları günlük kontrol ediliyor gerçekten tam anlamıyla bir hile yapsanız bile en fazla 1 gün kullanıp ertesi gün ban yersiniz.

  2. ya bnde gerçekten tam anlamıyla bir hile yaptıgınızı düşünmüştüm :'( ndn tam hilesini çıkarmıyorsunuz şunun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(