Oyun Tanıtımları

Top Eleven Oyun Tanıtımı


Merhaba Arkadaşlar Bu Oyun Tanıtım Konusunda Top Eleven Oyununu Ele Alıyoruz .

Futbolu ve yönetmeyi seviyorsanız bu oyun tam size göre..

 

Basit bir başlangıca sahip olan oyunumuzda başlarken sizden bir takım ismi,logo ve takım forması seçmeniz istenmektedir.Bunlardan sonra menajerliğe başlıyoruz.Elimizde ilk başta güçlü bir kadro olmuyor fakat ilerleyen günlerde tokenler ile transfer yapabiliyoruz.

 

Antreman sisteminde oyuncular her 3 saatte bir %5 kondisyon kazanırlar.3 adet antreman programı var ve istediğimizi uygulayabiliyotuz.Antremanlarla birlikte oyuncular skill kazanıyorlar ve bunu istediğimiz özelliklerine verebiliyoruz.Forvete ofansif savunmacıya defansif özellik vermek her zaman en mantıklısı olur.


 

Transfe rsisteminde ise token denilen                harcama sistemi mevcut.Tokenlerle oyunculara açık arttırmada teklif verebiliyoruz ve kazanana kadar her elde bu teklifi yineliyoruz.Veya 50  token gibi bir meblaya direk 6 yıldızlı oyuncu alabiliyoruz veya daha fazla token ..Oyunun sol kısmında filtre kısmından istediğimiz özellikte oyuncu arayabiliyoruz.

 

Turnuva sisteminde ise lig sistemi,şampiyonlar ligi sistemi ve kupa sistemi bulunmaktadır.Liglerde 14 takım,şampiyonlar liginde 8 grup 32 takım ve kupa ise normal elemeli bildiğiniz kupa maçları..

 

Geliştirme bölümünden stadı çevresini geliştirebilirsiniz hem ekonomiye katkınız olur hem daha büyük bir taraftar kitlesine sahip olursunuz..Ayrıca bu oyun genellikle facebook uygulaması üzerinden oynanıyor fakat isteyene kendi kişisel sitesindende oynama imkanı veriliyor.


1 thought on “Top Eleven Oyun Tanıtımı”

  1. Selam arkadasim, guzel bir token hilesi varsa lutfen e postama yollarmisiniz lutfen

    Simdiden tesekkur ediyorum…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(