Facebook Oyun HileleriTitans

Titans – Locker Blue Hilesi


Titans Hileleri,Süper Asker Hilesi, Aptal Asker Hilesi, Sınırsız Kaynak Hilesi, Hızlı İnşaat Hilesi, Hemen Bitirme Hilesi, Yenme Hilesi, Hızlı Eğitim Hilesi, Locker Blue Hilesi, Hile Dolu Bir Günden Herkese Merhaba. Bugün Sizlere LockerBlue Trainer’ı İle Titans Hilesine Giriş Yapacağız. Sitemizde İlk Defa Vereceğimiz Bu Hile Trgala Güvencesi Ve Sizlere Özeldir.

Titans oyunu, tarayıcı tabanlı yeni çıkmış diyebileceğimiz, altyapı bakımından Playkot firmasının yeni göz bebeği bir oyundur. Bu oyunda robot savaşçılar kullanarak başka oyunculara saldırı yapabileceğiz. Aynı zamanda kendi basemizde binalarımızı ve savunma silahlarımızı yükselterek stratejimizi geliştirebileceğimiz güzel ve zevkli bir oyun.

Zaman kaybetmeden verdiğimiz hilelerle ileri seviyelere yükselin. Oyun henüz çok yeni olduğundan sık sık güncelleniyor ve hilelere karşı önlem alınmaya çalışılıyor. Fırsat varken rakiplerinizin önüne geçin.

■ Fool Enemy (Soldier):
Düşmana saldırdığında, düşman askerleri hareket etmeyecek. Ateş de etmeyecek. Adı üstünde “Aptal Asker”.

■ Fool Enemy (Defense):
Düşmana saldırdığında, düşman savunma silahları senin askerlerine ateş etmeyecek.


■ Super Soldier (Speed):
Hız hilesi. Düşmana saldırdığında bize ait birimler (askerler) çok hızlı koşacaklar. Düşman askerlerini ve binalarını yok etmek için beklemeden , çok hızlı hareket ediyoruz. Düşman ateşinden uzaklaşmak için de kullanılabilir.

■ Super Soldier (Damage):
Hasar hilesi. Düşmana ateş ettiğimizde verdiğimiz hasar çok fazla olacak. Düşman bina ve savunma silahlarını yıkmak için veya düşman askerini öldürmek için çoğu zaman 1 el ateş etmemiz bile yeterli olacak.

Hilenin nasıl yapıldığını ve Locker Blue’nun nasıl kullanıldığını öğrenmek için önce lütfen aşağıdaki download linklerinin altındaki Hile Anlatım Videosunu izleyiniz.

İndirme Linkleri:
————————————————————————————————————


———————————————————————————————————–
Hile Anlatım Videosu Sizlere Özel Karşınızda


21 thoughts on “Titans – Locker Blue Hilesi”

  1. Mediafire dosya paylaşım sitesi şifrelenmemiş dosyaları açıp EXE dosyaları tarıyor. Hile programındaki bazı algoritmaları VIRUS zannedip siliyor.

 1. Dostum senin videondaki ile benim indirdiğim lockerblue ile arasında dağlar kadar fark var. Ve üstelik aşırı kasıyor. Girdiğim her şifre yanlış diyor bi baksan?

  1. Birden fazla şifre ekranı açma. Gereksiz pencereleri kapat. Sadec oyun ve şifre pencereleri açık kalsın.

  2. Ama zaten dediğin gibi. Locker blue ve oyundan başka bişey açık değil. Ss atsam sıkıntı olur mu?

 2. Dostum android için King Of Rebirth hilesi lazım yapabilir misiniz? Lütfen oyun fazla eski değil galiba

 3. ■ Super Soldier (Damage):
  Hasar hilesi. Düşmana ateş ettiğimizde verdiğimiz hasar çok fazla olacak. Düşman bina ve savunma silahlarını yıkmak için veya düşman askerini öldürmek için çoğu zaman 1 el ateş etmemiz bile yeterli olacak.
  Hilenin nasıl yapıldığını ve Locker Blue’nun nasıl kullanıldığını öğrenmek için önce lütfen aşağıdaki download linklerinin altındaki Hile Anlatım Videosunu izleyiniz.

  Ben mi görmedim bu hileyi yoksa yok mu ben de hızlı hareket ve hareketleri dondurma hileleri var ama bu yok neden kaynaklı.

  1. Kıvırcık 101 okey plus çip hilesi yapabilirmisiniz oynuyanı çok fazla olan oyun

  2. Hiç oynamadım ama büyük ihtimalle server tabanlı oyundur. Taş çalması zordur.

  1. Hile güncellendi ve test edildi. Şu anda hepsi çalışıyor.

   Düşman kulelerini durdurma hilesi hata veriyordu. Böyle durumlarda hilelerin hepsini çalıştırmayın. Tek tek deneyerek çalışmayanı bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(