Facebook Oyun HileleriThrone Rush Hileleri

Throne Rush Asker hilesi


Throne Rush hilesi ile karşınızdayız. Süper bir hile ve oldukça kolay.

Sevgili Kıvırcık arkadaşımızın hile verdiği oyuna bende trgala olarak bir hile vermek istiyorum. Bana özel program ile artık askerleriniz hiç ölmeyecek? Bildiğiniz gibi oyunumuzda malesef  çok fazla askerler yapmaktayız. Nedeni de kulelerin hemen askerleri öldürmesi. Peki ya savaşan askerlerinizi kule hiç öldüremese ne olurdu? İşte ozaman süper olurdu. Haydi bu süperi beraber yapalım. Her savaşı rahatça kazanıp rakiplerimize fark atalım. Güçlü 5 asker ile her yeri yıkıp yakalım =) Bunları yaparken aşağıdan bizlere bir teşekkürde edelim.

Hilemize gelecek olursak; Oyunu açalım tamamen açılmasını bekleyelim. Daha sonra bize özel programı indirip açalım. Gerekli tarayıcıyı seçelim (Mozilla öneriyorum) Devamında aşağıdan devama basalım ve açılan pencerede hilemizi onaylıyalım. Programı yani cheat engineyi bazı virüs programı sorunlu görmekte. Bu gibi durumlarda virüs programını durdurun hilenizi yapın. Sitemizden indirdiğiniz tüm hileler trgala.com sorumluluğundadır. Tam 4 yıldır.


Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA

Video linki: http://www.youtube.com/watch?v=g9qdEszADsY


18 thoughts on “Throne Rush Asker hilesi”

  1. ya bunda cromda yapıyorum firefoxda yapıyorum aktif et dediğimde hile doğru şekilde aktif edilmedi tekrar dene yap diyo yardım lütfen kafayı yicem

  2. merhaba.
    admin bey lutfen dikkate al.
    ben bu oyunu odnoklasniki.ru sayfasında oynuyorum.bire bir ayni.hile o sayfada gecerli olmadi.bir yardım ede bilir misn?

  3. i have tell my friends to download from this site , but now it doesn’t work and i’m embarrassed , lutfen fix this cheat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(