Oyun Tanıtımları

Therian Saga Oyun Tanıtımı


Merhaba Trgala Takipçileri Bu Tanıtım Makalemizde MMORPG Oyunu Olan Therian Saga Oyununu Tanıtıyoruz . İyi Eğlenceler . 

Fransız oyun şirketi Virtys tarafından geliştirilen ve Gameforge tarafından Türkçe dahil 7 farklı dilde yayımlanan Therian Saga, kurulum yapmadan tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz orta çağ temalı fantezi MMORPG oyunudur.


30’un üzerinde yetenek ve çok sayıda meslek alternatifiyle zengin bir içeriğe sahip olan Therian Saga‘da her oyuncu yaptığı seçimlerle kendi yolunu çizmektedir. Oyuncular yeteneklerini kullanarak oluşturdukları eşyaları pazarda satışa çıkartabilir ve satışta olan eşyalardan kendilerine uygun olanları alabilirler.

Ayrıca ev sistemi olan bu oyunda kendi evimizi inşa edebiliyoruz.Dilediğimiz bölgeye yerleşebiliyoruz ve gelişebiliyoruz.

Ayrıca türkçe dil desteği olan oyunlardan bir taneside Therian Saga’dır.Therian Saga oyunu tüm oyuncuların Therian Saga karakterleriyle ilişki kurarak kendine özel, bireysel bir macera yaşamasını ister.Bu orta çağ fantezi oyununda diğer oyunlarda gördüğümüz sıradan savaşlar mevcut tabi pek tutulan bir oyun değil ama yinede oynayan kişi sayısı oldukça güzel bir rakam.Kahramanınızı işe gönderdiğinizde, sürekli onu takip etmenize gerek kalmaz ve o sürede siz olmasanızda verilen işi kendisi tamamlar,buda oyunun güzel yanlarından biridir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(