Facebook Oyun HileleriThe Tribez Hileleri

The Tribez Sonsuz Mücevher & Altın & Vip Hilesi


The Tribez Oyunu , The Tribez Hilesi , The Tribez Sonsuz Mücevher & Altın & V.i.p Hileleri İle Sizlerleyiz . 

The Tribez Oyunu Eğlenceli Oyunlardan Bir olan Büyük Kitle Sahibi olmuş Ve Sizlere Bir kaç hile sunduğumuz bu oyunda en kral hileyi sizlere sunuyoruz .
Tamamen Bir Açıktan yararlanılarak yapılan bu hilemizde sizlerden hile yaptığınıza karşılık hiçbir nedenle  Hiç kimse sizden para talep edemeyeceklerdir .
İlk Defa Sitemiz Tarafından Sizlere Sunulan Bu Hilemizde Sınırsız Mücevher Sınırsız Altın Ve Oyunda Kullanabileceğiniz istediğiniz materyalleri Fulleyebilecek ve ardından bu hileyi kullanrak oyunda V.ip Olma konumunda Seviye atlayabileceksiniz . Çok uzatmadan sistemdeki Açığı Sizlere Sunuyoruz .

Not : Arkadaşlar Güvenle Yapabilirsiniz . Herhangi Bir Para Talep Edilmeyecektir . Açıktan Yararlanılarak Yapılmıştır . ilk Defa Sizlerle . Mutlu Yıllar 


 

Hile Anlatım videosu


8 thoughts on “The Tribez Sonsuz Mücevher & Altın & Vip Hilesi”

  1. paysafecard açıyı biraz yaptıktan sonra hiçbir oyunda olmuyor güncelleyin veya hesap şeklinizi deiştirin diyiyor ıp deiştirdim yine olmuyor

    1. 1-2 gün bekle tkrar dene kardeşim . açığı kapatmıyor oyun yüklenmeden artık farketmektedir sizleri 😀 Sizlere hilemi dayanır trgala ailesi mutlu yıllar :))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(