Facebook Oyun HileleriThe Tribez Hileleri

The Tribez – Locker BLUE Hilesi


The Tribez – Locker BLUE Hilesi

Tribez yalnızca bir oyundan daha fazlası! Tribez sırlar, gizemler ve bilinmeyen ancak güzel bir dünyanın içinde saatlerce süren bağımlılık yapan keşiflerle dolu uzak bir geçmişe seyahat ettiğiniz bir maceradır!

Bir kapının ardında kilometrelerce derinlerde hatırlanmayacak kadar eski zamanlardan saklanan barışsever insanların yaşadığı gizemli, ilkel bir dünyayı ziyaret etmeye davetlisiniz. Kendi taş devri köyünüzü inşa edin, dağlar ve denizlerin saklandığı arazileri keşfedin, sizin tanrılar tarafından gönderildiğinizi düşünen kabilenizi refaha çıkarmak için yönetin.


İlkel çamur barakalardan ileri atölyeler, okullar ve hatta bir tiyatroya kadar tonlarca bina ve yapı ile ilerleyin. Son detayına kadar özenle resmedilen bu büyüleyici dünyada ilginç görevler ve birçok yardımcı sizi bekliyor. Tribez bunları ve daha fazlasını sunuyor!
Komşu kabilelerin liderlerine yardımcı olun, ülkenizin ekonomisini geliştirin, yeni araziler keşfedin ve kabile üyeleriniz ve evcil dinozorlar ile buraları iskân edin! Tribez sanki gerçek, nefes alan bir dünyada yaşıyormuşsunuz gibi hissettirecek!

Download Link:
————————————————————————————————————


————————————————————————————————————
Watch video :

Locker Blue for The Tripez (The Tribez & Castles) – Instant Finish All


9 thoughts on “The Tribez – Locker BLUE Hilesi”

 1. mesela milyoner city hilesini yapamadım ondan sonra suburbia hilesi olmadı bendemi bi sorun var anlamıyorum hile bir türlü çalışmıyor bide hilenin yapılış videosu varsa koaysanız çok makbule geçer saygılar tr gla ailesi

  1. Videolar hazırlanıyor. Neyi yapamadığını detaylı olarak anlat. Veya Facebook üzerinden benle iletişime geç.

 2. Bu hilr bundan tam 3 sene önce yapılmıştı. Hiçbir değişiklik yapılmadı ve hala çalışıyor.
  Fix yese bile bunun Locker Blue olup olmaması ile alakası yok.

 3. artık şu locker blue ile hile yapmasanız eskiden ne güzen trainer ile yapıyorduk bayada ilgi duyuyorudum artık ümidimi kesmeye başladım bu hileler 1 2 güne direk fix yiyor lütfen kardeşim lütfen artık şu locker blue ile hile vermeyin umarım okursunuz saygılar

  1. Bu hilr bundan tam 3 sene önce yapılmıştı. Hiçbir değişiklik yapılmadı ve hala çalışıyor.
   Fix yese bile bunun Locker Blue olup olmaması ile alakası yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(