Facebook Oyun HileleriThe King Of Towers Hileleri

The King Of Towers Oyunu Güçlü Asker ve Kule Hilesi


Merhaba arkadaşlar The King Of Towers Oyunu Güçlü Asker ve Kule Hilesi ile karşınızdayız.

Arkadaşlar The King Of Towers oyunu bir savaş strateji oyunudur.Oyunda kuleler kurarak gelen düşmanlara saldırırız.Düşmanlar çok hizli gelir veyatta çok güçlü kulelerimizde bunlari öldüremez çünkü baya gelirler 1-2 tane yerine 7-8 tane gelirler.O yüzdende savaşlari kaybedebiliyoruz.Şimdi sizlere vericeğiiz güçlü asker ve kule hilesi ile düşmanlar nerede olurlarsa olsunlar kulelerimiz onları vurabilcek bu sayede kesin ölecekler.Bir diğeride kulelerimiz daha güçlü vuracaktır ve seri atacaktır.Normalde bir kulemiz düşmana 100 hasar veriyorsa hileden sonra 300 vericektir.Bunun yaninda dahada seri atişlari olacaktır ki bu üç hile birleşince ortaya yikilmaz ve asla düşman geçirmez kuleler çikiyor.

Gerekli Program Cheat Engine İndir


Oyuna Yeni Başlayanlar için Hile Programı

Hile Programı TIKLA

Alternatif Hile Programı TIKLA


7 thoughts on “The King Of Towers Oyunu Güçlü Asker ve Kule Hilesi”

  1. mortal angel sadece uzakdan vurmayla olmuyor o sadece 1 yerde ıse yarıo dıyer yerlerde ıslemıyor bu oyunda onemli olan para onun hılesı lasım para hılesı

  2. bi bakan cvp yazan ılgilenen admin yokmu acaba ya bu The King of Towers para hılesı yada kristal elmas hilesi falan yokmu yardımcı olcak admin varmı?????????

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(