Facebook Oyun HileleriThe King Of Towers Hileleri

The King Of Towers Güçlü Asker Hilesi


Merhaba arkadaşlar The King Of Towers Hilesi 28 Aralık Güncellemesi  ile karşınızdayız.

Arkadaşlar The King Of Towers strateji oyun kategorisinde etkiliyici bir kule savaşı oyunudur. Oyunu oynuyabileceğiniz facebooktaki en iyi strateji oyunlarından birisidir.Oyunumuzda kuleleri inşaa ederiz ve gelecek olan düşmanlara karşi önlem almiş oluruz.Şimdi vereceğimiz hile sayesinde tüm düşmanları kolayca yenebilceksiniz.

İlk Önce oyuna girin ve ardından verdiğimiz Cheat Engine programını indirip açin.Ardından aşağıda gördüğünüz yerden CT dosyamızı yerleştirin Cheat Engine ye.

Sonra Tarayicimizi seçtikten sonra aşağıdan Hepsini aktif et diyerek hilemizi çalıştırın.


(Cheat Engine Olmadan Hile Olmaz)

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA

Admin : Gamekinq


5 thoughts on “The King Of Towers Güçlü Asker Hilesi”

  1. Bakın eğer iyi bir şey yapmak istiyorsanız öncelikle kingsroad hilesini düzeltin yeter artık sürekli oyundan atıyor daha sonra legend online gelelim bakın bu oyunda KAÇAK ELMAS var eğer bize bu kodlardan bulursan çok güzel olur son olarak da kendinizi facebook oyunları ve android olarak kısıtlamayın lütfen bu kadar iyiyseniz kendi hackınızı yapın başkalarına bağlı kalmayın yok şu kodu arat yok şunun indir artık kendi programlarınız yapın lütfen !! GERÇEKTEN LEGEND ONLİNE KAÇAK ELMAS KODLARINA !!!! BÜTÜN OYUNCULAR ADINA TEŞEKKÜRLER TRGALA AİLESİ !!!! 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(