Facebook Oyun HileleriThe Gate Hileleri

The Gate Hızlı Yetenek Hilesi


The Gate Hızlı Yetenek Hilesi sizlerle.

The Gate Hilesi, The Gate Hileleri, The Gate Hile, The Gate Hilesi 2015, The Gate Hızlı Skil Hilesi, The Gate Yetenek Hilesi ile sizlere The Gate oyununda büyük avantajlar sağlayacak harika bir The Gate Hilesi veriyoruz.

The Gate Hilesi, sizlere sürekli skill kullanma özelliği sağlar 10 saniye 20 saniye ya da daha uzun sürelerde açılan yetenekleriniz her an da kullanma özelliğne kavuşacaksınız.

Gerçek zamanlı bir savaş oyunu. Fakat başlarda kolay gelse de ilerliyen seviyelerde imkansızlaşıyor. Her oyunda olduğu gibi para harcamanız gerekiyor.

İşte trgala.com burada devreye giriyor. Siz sevgili ziyaretçilerimize kahramanlarınızın hızını (Vuruş hızı) 5 kat arttıran bir hile veriyoruz. Karakter çok yavaş olsa da bu hile ile 5 kat daha hızlı atak yapabiliyor. Yani 4 kahraman yerine 20 kahramanla oynuyorsunuz=)

Hilede unutmamanız gereken Bossa  (Son canavara ) geldiğinizde programı kapatıyoruz. Bu şekilde kazandınız yazısı çıkıyor.

Dikkat: Hile sadece mozilla firefox ta çalışmaktadır. Bazı bölümlerde yenildiniz yazısı görebilirsiniz. Bunun nedeni tüm bölümleri kahraman kaybetmeden bitirmeniz gerekiyor.

Hilemize geçelim


Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

The Gate Hile Dosyası İndir

Hile de ban riski mevcuttur.

ct-dosyası-kullanma

Tarayıcınızı yukarıda ki şekilde seçiyorsunuz.

ct-dosyası-kullanma2

Hileleri aktif etmek içinde kutucukları işaretliyorsunuz.

Hile Anlatım Videosu


6 thoughts on “The Gate Hızlı Yetenek Hilesi”

  1. tmm mortal baska butun dosyalarda calisiyor bitek bunda olmuyor bak baska pc de denedim ayni sorun zaten tarayciyi secsekte secmesekte isaretlemeye tiklayinca bile lua engine diye bi pencere cikiyor ve bir uzun kod yaziyior aratilacak kodu hata olarak gosteriyor bu bizden olamaz sendeki sende calisiyor sen baska pcde denese dosyayi indirip tekrarda belki upload ederken yanlis dosyayi etin 🙁 ve 6.4te kadar surumlerini indirdim aynisi programda sorun yok dosyada var bence

  2. niye calismayan hile yayinliyonuz nezamandir bekliyordum su oyuna cikti ama calismiyor kutucuk isaretlenmiyor baska bi kutu cikip hata diyor

    1. Bunun Nedeni Sizden kaynaklıdır . Hile Hala Daha Çalışmaktadır Ve Trgala.com Bünyesinde Çalışmayan Hile Yayınlanmaz . Öncelikle Cheat Engine İndirip Doğru Tarayıcı Seçtiğinizden Emin Olunuz Daha Sonra Hile yapabilirsiniz ;( İyi Hileler .

  3. kardeş bende olmadı yani hile çalışmadı kutucuğu işaretlemek için tıklıyorum bi kutu cıkıyo tıklanmıyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(