Facebook Oyun HileleriThe Gate Hileleri

The Gate Hızlı Skil Hilesi


The Gate Hilesi, The Gate Hileleri, The Gate Hile, The Gate Hilesi 2015, The Gate Hızlı Skil Hilesi, The Gate Yetenek Hilesi ile sizlere The Gate oyununda büyük avantajlar sağlayacak harika bir The Gate Hilesi veriyoruz.

The Gate Hilesi, sizlere sürekli skill kullanma özelliği sağlar 10 saniye 20 saniye ya da daha uzun sürelerde açılan yetenekleriniz her an da kullanma özelliğne kavuşacaksınız.

Gerçek zamanlı bir savaş oyunu. Fakat başlarda kolay gelse de ilerliyen seviyelerde imkansızlaşıyor. Her oyunda olduğu gibi para harcamanız gerekiyor.

İşte trgala.com burada devreye giriyor. Siz sevgili ziyaretçilerimize kahramanlarınızın hızını (Vuruş hızı) 5 kat arttıran bir hile veriyoruz. Karakter çok yavaş olsa da bu hile ile 5 kat daha hızlı atak yapabiliyor. Yani 4 kahraman yerine 20 kahramanla oynuyorsunuz=)

Hilede unutmamanız gereken Bossa  (Son canavara ) geldiğinizde programı kapatıyoruz. Bu şekilde kazandınız yazısı çıkıyor.


Dikkat: Hile sadece mozilla firefox ta çalışmaktadır. Bazı bölümlerde yenildiniz yazısı görebilirsiniz. Bunun nedeni tüm bölümleri kahraman kaybetmeden bitirmeniz gerekiyor. Plugin Container.exe olanı seçin.

Hilemize geçelim

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

The Gate Hilesi İndir

The Gate Hilesi Alternatifi İndir


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(