Oyun Tanıtımları

Tera Online Oyun Tanıtımı


Merhaba Trgala Takipçileri Bu Konumuzda Sizlere Oyun Tanıtım Kategorisinde Bulabileceğiniz Yeni Bir Online Oyun Tanıtımını Yapıyoruz İyi Eğlenceler . 

Başlangıçta ücretli bir oyun olarak Güney Kore’de yayınlanan, 2013’ten beri de ücretsiz olarak Gameforce tarafından Avrupa ve ülkemizde oyunculara sunulan Tera Online, devasa haritaları, gelişmiş grafikleri, zengin karakterleri ve birçok ırk seçeneği ile oyunseverlerden tam not almıştır.

Bildiğimiz sıradan oyunlarda düşmana darbe vurmak için faremizle düşmanı işaretleyip skillerimizi kullanmamız yeterliyken, bu oyunda bu kadar basit değil.Düşmana bir darbe vurmak için öncelikle hedefi tutturmanız gerekiyor.

Düşmanın yapacağı hamleyi hesaba katmadan kılıç sallar, ok atar ya da büyü yaparsanız hedefi ıskalarsınız ve hamleniz boşa gider.


Bilgisayarınız iyi ise full grafikte mükemmel görüntü alıp,pvp sistemi,pve sisteminden muazzam keyif alıcaksınız.

Silahlar Knight Online’daki gibi yanma riski yok.Fakat +9’dan sonra +12 yapmak için aynı seviyede (tier diye geçiyor) eşyaları + basarken yakmanız gerekiyor.Basacağınız silah geçmezse yanmaz,fakat basmak için kullandığınız eşya yanar.

Harita muazzam büyük ve keyifli.İlginç şehirler ve ilginç tasarımlar mevcut.

Para ile alabileceğiniz maximum şey:
1-Binekler
2-Eşyanızın tipini değiştiren temalar
3-Özel kutu açmak için kutu anahtarı
4-Kolay teleport için “atlas”


1 thought on “Tera Online Oyun Tanıtımı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(