Facebook Oyun HileleriSuper mech Hileleri

SuperMechs Tek Atma Hilesi


SuperMechs Tek Atma Hilesi ile sizlerleyiz.

SuperMechs oyunu Robotların çılgın savaşlarına konu almaktadır ve sizlere verilen SuperMechs Hilesi ile tüm rakiplerinize tek atacaksınız.

Oyunun başında tek  sahip olduğunuz robotun parçaları. Siz savaşarak ve savaşları kazanarak süper bir noktaya ulaşıyorsunuz. Yani savaşarak kendinizi geliştiriyorsunuz. Gelişmeler sonucunda da güçlenerek oyunun kralı oluyorsunuz. Hile de bu noktada devereye giriyor. Hile sayesinde siz düşmanın canı kaç ise tek atışta o kadar yüksek bir değerle atış yapıyorsunuz.

Lütfen bu hileyi sadece tekli bölümde kullanınız. Rakibe karşı olan bölümlerde oyun yöneticileri bulunabiliyor. Hesabınız silinebilir riske girmeyiniz.

supermeches-trgala-300x180

Hile yapılışı; Öncelikle oyunu açınız daha sonra cheat engine yükleyiniz .(Bilgisayarınızda varsa yüklemeyiniz.) Devamında programı çalıştırınız. Programda tarayıcınızı seçip yanından SEÇ tuşuna basınız. Aşağıdan ise ilgili hileye basıp yanından aktif et diyin. Hile başarılı derse oyunun dibine dibine vurun=) Eğer hata derse lütfen mozilladan oynayın. Mozilla sorunsuzdur.

Hileyi uygulamak adına bilgisayarınız Cheat Engine Programını kullanmanız gerekiyor eğer yüklü değil ise hemen yükleyin ve Cheat Engine Programının 6.4 ise 6.3 olanı tavsiye ediyoruz. 6.4 programında çeşitli sorunlarla kaşılaşıyoruz bu nedenle eski sisteme devam etmek şuan için bizler için en iyisi.


Hile 27 temmuz güncellemesi ..

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Gerekli Hile Dosyası : TIKLA
Gerekli Hile Dosyası Alternatifi: TIKLA

Hile Anlatım Videosu


8 thoughts on “SuperMechs Tek Atma Hilesi”

    1. Hileler Anlık veya Saatlik hatta Günler Sonra Kapanabilir . Biz Her Zaman Arkasındayız :3 Kötü Yorumlarınızı Kendinize Saklayın Bilmediğiniz Konuları Önce Araştırın Sonra Eleştirin . ByLoressima

  1. lütfen army attack hilelerine bi göz atın diye diye dilimde tüy bitti lütfen bu yorumu ciddiye alırsanız sevinirim !!

  2. trgala bu hileleri sen mi ekliyorsun yoksa önüne gelen her kez ekleye biliyormu ?
    indirdiğimiz hile başka
    video dakı hile baska
    diceksin aynısı tamam ama calısmıyor nasıl aynı cevap verirsen sevinirim kolay gelsın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(