Facebook Oyun HileleriSuper mech Hileleri

Super mech Süper Hile


Robotların kralı yapan Super mech hilesi sizlerle.
Robot olarak savaşmak sıkıcı gelmişti her zaman bana. Fakat bu oyun grafikler kötü olsa da insanı kendine bağlıyor. Oyunda ister tek başınıza savaşıyorsunuz isterseniz gerçek rakibe karşı. Savaş sonucuna göre seviye ve para kazanmanız mümkün. Fakat nekadar güçlenseniz de bir yerde takılıyorsunuz. Örnek 140 canınız olsun ve bir silahınız 200 vursun. Rakip 400 canlı ve 500 kalkanlı geldiğinde işiniz zora giriyor. Yenme ihtimaliniz yok oluyor. Genelde sizlere özel modeller veren süper robotlar (Nadir gelir) Bir anda çıktığında yenemiyorsunuz. Gerçekten baya zorlular. Fakat bu hile ile artık yenemeyeceğiniz rakip yok. 205 canı olan bir rakibe 205 vururken tek atışta, 1000 canı olana ise bin vurabiliyorsunuz.

Lütfen bu hileyi sadece tekli bölümde kullanınız. Rakibe karşı olan bölümlerde oyun yöneticileri bulunabiliyor. Hesabınız silinebilir riske girmeyiniz.


Hile yapılışı; Öncelikle oyunu açınız daha sonra cheat engine yükleyiniz .(Bilgisayarınızda varsa yüklemeyiniz.) Devamında programı çalıştırınız. Programda tarayıcınızı seçip yanından SEÇ tuşuna basınız. Aşağıdan ise ilgili hileye basıp yanından aktif et diyin. Hile başarılı derse oyunun dibine dibine vurun=) Eğer hata derse lütfen mozilladan oynayın. Mozilla sorunsuzdur.

Gerekli Program İNDİR
Gerekli Dosya İNDİR


1 thought on “Super mech Süper Hile”

  1. TRGALA birde şu tokenler için hile yapsanız ben bunu denedim harika ama daha birde token lazım bu tokenle parayla alınamaz harika şeyler alınıyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(