Oyun Tanıtımları

Storm Throne Oyun Tanıtımı


Merhaba Trgala Takipçileri Bugün Sizlere Harika Tanıtım Konuları İle Tekrar Trgala Ekranlarındayız .

Tecrübeli oyun yayımcısı R2Games’in oyun severler ile buluşturduğu StormThrone, indirme işlemi yapmadan tarayıcı üzerinden oynanabilen gelişmiş bir savaş oyunudur. Tarayıcı tabanlı olmasına rağmen kaliteli grafikleri ve geniş içeriğiyle dikkat çeken StormThrone, barındırdığı RPG unsurları sayesinde benzerlerinden sıyrılmayı başarıyor.

Bir kaç tuşta görev alma özelliği mevcut olan bu oyunda onaylama, savaşma, eşya toplama gibi aksiyonları da gerçekleştirebilirsiniz.2D oyun grafiklerine ve izometrik kamera açılarına sahip olmasına rağmen Stormthrone oyunu WoW ve diğer MMORPG türü oyunları hiç aratmıyor. Ayrıca oyunda para ve seviye artırmak için bir çok yol var. Oyunun bir diğer güzel özelliklerinden biri ise AFK modudur. Bu mod sayesinde oyuncular oyunun başında olmadıkları mola zamanlarında bile görevlerini tamamlayabiliyorlar. Bu modun yanında bir de otomatik atak modu da mevcut durumda. Oldukça ilgi çekici evcil hayvan sistemini de unutmamak gerek.


Gelelim amaca ; Oyundaki amaç altı farklı karakter sınıfından birini seçerek, birbirlerinden benzersiz sayısız silah ve eşyayı kullanarak güçlü bir kahraman olmak ve karşına çıkan sayısız zorluktaki yaratık ve oyuncuları alt etmektir.

Bana kalırsa bu maceraya hemen atılmanız gerek.O halde hemen kaydolun ve oynayın!

Yeni Eklenen Konular İçin Sitemizde Takipte Kalmanız Ön Görülür .  İyi Eğlenceler 🙂

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(