Facebook Oyun HileleriStick Run Hileleri

Stick Run Skor ve Gold Hilesi


Stick Run Skor ve Gold Hilesi ile sizlerleyiz.

Stick Run Skor Hilesi, Stick Run Gold Hilesi, Stick Run 2016 Hile , Stick Run 2016 Hileler konularına ait süper bir Stick Run oyunu hilesi sizlerle.

Stick Run Skor ve Gold Hilesi sizler için harika bir hile olacak. Hilenin bir kısmı skor hilesi. Siz elinizi sürmeden oyun kendi kendine oynayacak ve sahip olabileceğiniz en yüksek skorlara ulaşacaksınız. Diğer bir hile de bu skor sayesinde kazanacağınız altın hilesi ki bu sayede istediğiniz tüm ekipmanlara sahip olacaksınız.

NOT 1 : Stick Run Hilesi ban riski taşımaktadır..

NOT 2 : Stick Run Hilesi için gerekli olanlar cheat engine 6.4 veya 6.5. Eğer hile açılmaz hata verirse cheat engine 6.4 veya 6.5 olanı açın.Open a cheat table yazan dosya kısmında ki yere tıklayın. İndirdiğiniz hile dosyasını seçin. açılacaktır.

hile1

NOT 3 : Oyunu açın ve hile programında tarayıcıyı seçin. Oyuna girmeden önce 2. ve 3 hileleri aktif etmeden diğer tüm hileleri aktif edin. Oyunu başlattıktan sonra da 2. hileyi aktif edin ve oyunun bitmesini istediğinizde 3. hileyi aktif ediyorsunuz. Detaylı anlatım hile anlatım videosunda mevcuttur.


NOT 4 : Hile zaman zaman çalışmayabilir bilginize.

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Stick Run Hilesi TIKLA

Stick Run Hile Alternatifi TIKLA

Hile Anlatım Videosu


3 thoughts on “Stick Run Skor ve Gold Hilesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(