Sports Heads Football 2 Hileleri

sports heads football 2 kazanma hilesi


sports heads harika hile! Birebir oynadığımız ve baya zevk yaşatan oyunumuzda nasıl rakipleri kolaylıkla yeneceğimizi göstereceğiz.

OyunTanıtımı; Arkadaşlar Sports Heads Football 2 oyunu koca kafalarin futbola adanmış olduğunu gösteren bir oyundur.Oyunumuzda bir oyuncu seçeriz ve bu oyuncu ile ilerlemeye çalişiriz.Her seferinde farklı gelen ve ilerledikçe zorlaşan rakiplerimizi yenmek hiçde kolay olmuyacaktır.Oyundaki amacımız tüm rakiplerimizi yenmek ve ardından kupaya ulaşmaktır.Her oyuncunun arttirabilir özellikleri mevcuttur sizlerde cash ile bunlari yükseltebilirsiniz.

Dikkat hile için cheat engine programı gereklidir.


Gerekli programı açınız ve videodaki adımları takip ediniz. Dikkat etmeniz gereken her tarayıcıda seçtiğiniz yer farklı olmalıdır.

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA


8 thoughts on “sports heads football 2 kazanma hilesi”

  1. TR GALA KARDES SENDEN SADECE MAA İÇİN KİLİTLEME HİLESİ ÇIKARTIN SADECE KİLİTLEME OLSUN ODA YETER BASKA BİSE İSTEMİYORUMM BEKLİYORUM

  2. tr gala abi sana yalvarıyorum allahını peygamberini seviyosan anneni babanı seviyorsan pool biiliard hilesini çıkar .yabancılarla oynuyorum adam parayı basmış en güzel ıstakayı almış bizde en dandik ıstakayla oynuyoruz .ıstakalrdaki özellikte topun nereye gideceği gösteriyr adamlar iki dakkada oyun alıyr .lütfen duy şu kardeşini vallahi sinirden bilgisayarı parçalıcam yap birşeyler yaa .offffffffffffffffffffff doktor çağırın sinirden kafayı yicem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(