Oyun Tanıtımları

Special Force 2 ( S.K.I.L.L.) Oyun Tanıtımı Ve Hilesi


Herkese Merhaba Arkadaslar Bu Tanıtımda SPECİAL FORCE 2 ( S.K.I.L.L.) Oyununundan Bahsedeceğiz .

Bu Oyun Tanıtımımızda SPECİAL FORCE 2 ( S.K.I.L.L.) Adlı Oyunu Tanıtacagız Sizlere
Öncelikle Oyunumuz Bir FPS Yani Silahlı Savaş Oyunudur.

Oyunumuzda 9 Adet Saldırı Tüfegi Bulunur Bunlar Bazılarını Bildiklerimiz Silahlar Örnegin: Famas , M4A1 , AK 103 Gibi Silahlar  Oyunumuzda Yakın Mesafe Silahları İse 5 adetdir. Bunlarında Bazılarını Duymuş Yada Başka FPS Oyunlarından Görmüş Olabilirsiniz. Taktik Bıcak Oyunun Klasik Bıçagıdır, Bunun Yanında Arbalet, Kukri Tomahawk ve Birleşik Yay Adında Bıçaklarımız Bulunuyor.

Bıçaklar Genellikle Fırlatılıyor Oyunumuzda Hafif Makineli Silahlarda İse P90 , MP7A1 , KRISS VECTOR Gibi Silahlar Yer Almaktadır Sunu Belirtmek İsterim Arkadaşlar Oyunda Hafif Makineli İle Pompalı Tüfek İle Koşma Hızı Eşittir Ve Ateş Ederken Sprınt Yani Zıplama Yapılmamalı Bu Hedefi Vurmanızda Dahada Zorlaşırsınız.
Oyunumuzda 3 Adet Pompalı Tüfek Bulunmakta Pompalı Tüfekler Oyunda Oyuncular Tarafından Pek Sevilmemekte Ve Cok Az kullanılmaktadır.
Oyundaki Oyuncuları Deli Eden Silahlar İse Makineli Silahlar Arkadaşlar Makineli Silahlar Bildigimiz Gibi Yüksek Derecede Hasar Veren Ve Rakibi Çabuk Öldürmenize Yarayan Silahlardır. Oyunda 5 Adet Makineli Silahlar Bulunmakta Arkadaşlar ( YERİ GELMİŞKEN ARKADAŞLAR OYUNDA ZIRHDA VARDIR ZIRH AP CAN İSE HP DİYE GEÇİYOR. ZIRH İKİ TÜR VARDIR AGIR ZIRH VE HAFİF ZIRH OLUR BUNLARI TAKIGINIZDA İSE KOŞUŞUNUZ YAVAŞLAR )
Oyunumuzun Tabancaları İse 6 Bulunmakta Oyuna İlk Girdiginizde Size Normal Bir Tabanca Veriyor
Burada Biraz Silahlardan Sıkılırsınız Diye Oyundaki Nakit Türlerini Anlatacagım
Nakit türleri Sp Ve Cash olarak 2 ye ayrılır cash gerçek para yatırılarak alınır sp ise oyunda girdiğinizde sp bölmünü %100 yapınca size rütbenize göre sp veriyor NOT:EGER RÜTBENİZ NE KADAR YÜKSEKSE O KADAR COK SP ALIRSINIZ

Bu cash Çektiginizde Oyunda Kapsul Pazarı Bölümünden Markette Bulunmayan Silahlardan Alabilir Ve Oyununuzdaki Karakterinizi Güçlendirebilirsiniz.
Oyunda Vip Sistemi Var Vip Seviyesi 1. Seviyeden 20. seviyeye kadar yükselmektedir Ve bunun yanında size tamir etmek zorunda kalmıyacagınız silahlar , tabancalar ve bıcaklar verir ( Söz Konusu Gelmişken Arkadaşlar Bir Silah Satın Aldıgınızda Silah Tamir Edilebiliyor Silahı Tamır etmediginiz Sürece Adam Vurmanız Zorlaşır Bu Kapsül silahlarıda dahildir ama süreli silahlar dahil degildir )

Silahlardan Devam Edelim 🙂

Oyunumuzda 5 adet Farklı Farklı Silahlar Var. Örnek Verecek Olursak AWP yada Çok Bilinenlerden Bir tane daha Cheytach M200 Gibi Keskin Nişancı Silahları Bulunuyor

Bombalardan Bahsetmezsek OLmaz Her Fps Silahlı Oyunlada Olmazsa Olmaz Bombalardır. Kör Edici Bombalar Sis bombaları ve daha bir çogu.

Bombalarda Oyuna İlk Başladıgınızda Normal Bir Fırlatma Bombası Veriyor Tabi ki Markette Farklı Bombalar Bulunuyor.( Bir maçta bomba atıgınızda 2 adet atıyorsunuz eger bu marketten aldıgınız bomba ise 1 adet atabilirsiniz. Örnegin Oyunun Size İlk verdigi Bombalarla Bir Maça Girdiniz Ve İki Adet bomba attınız rakibe öldügünüzde tekrar tekrar 2 şer 2 şer atabiliyorsunuz.Ama Marketten Satın Aldıgınız Bomba İse Sadece 1 Tane atabilirsiniz.


Bombalardan Bahsediyoruz Olmazsa Olmaz FPS oyunlarında Kör Edici Bombalar Yani Flaş Bombası Olarakta geçiyor oyunda tek bir flaş bombası var oyuna ilk girdiginizde size ne flaş nede sis bombası veriyor. Flaş ve Sis Bombasını Marketten Satın Almak Zorundasınız

Sis Bombaları 3 adet bulunuyor Oyunun İnternet Sitesinde 1 adet gözüküyor Site Güncellenmemiş Olabilir.
Ve Birde Haritalara Göz atalım arkadaşlar

Oyun Modları 5 Adet Onlarda Şunlardır;
Patlatma (BLASTİNG):Bu Bölümde 2 adet hedef belirlenir A ve B hedefi Bunlardan Herhangi Birine Bombayı Kurarak Hedefi Yok Etmektir Amacı.

Tek(Single): Bu Bölümde İse Herkes Herkese Karşıdır Bölümde En çok Rakip Katleden 1. Sırada Duran Kişi Kazanıyor (Tabiki sadece 1. olana exp ve sp vermiyor 1. olan normalden daha fazla alıyor )

Team DeathMatch (Takım Savaşı ): Bu Bölümde İse 2 takım savaşır kırmızı ve mavi takım. Bu takımlar Bir Kişiyi Vurdukca Puan Kazanır Ve Maksimum Puana Gelen Takım Kazanır Ne kadar cok adam vurursanız O kadar cok takıma faydalı olursunuz.

Seizure (Kaçırma): Bu Bölümde Kilitlenen Hedefi Önünüze Cıkan Hedefleri Tek Tek Atlatarak Hedfi Çalıp Belirtilen Noktaya Ölmeden Getirmektir (Buradada Takım savasıdır ama takım savasından farkı sadece raundlu olmasıdır )

Party :Bir Cam Bölümünün Üzerinde Tabancalarla Hedefi Yok Etmeni Gerekir Haritanın Tam ortasında hediye kutularını kırıp oradan gelen silahlarlada hedefi yok edebilirsiniz.

Şunu Söyleyeyim Oyunda Keskin Nişancı Maçıda vardır Team DeathMatch Bölümündedir. Pompalı Maçıda Aynı Şekilde
Oyundaki Karakterlere Bakıcak Olursak 6 adet karakter vardır bu oyuna başlarken sececeginiz karakterlerdir. Marketten Cash Karsılıgı Satın AlabilirsiniZ. Oyunda sadece 1 tane kadın karakter var.Kadın Karakterde Dahil Olmak Üzere 9 Adet Cash İle satılan Karakter var

Oyunumuzda Hile Bekleyenler Az Daha Beklesinler Kısa Sürede Eklenecektir . Takipte Kalın .


3 thoughts on “Special Force 2 ( S.K.I.L.L.) Oyun Tanıtımı Ve Hilesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(