Oyun Tanıtımları

Soul of the Ultimate Nation Oyun Tanıtımı


Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlerle Soul of the Ultimate Nation Oyun Tanıtım Konusu İle Karşınızdayız . Harika Grafikleri Ve MMORG Oyunu S.U.N Online Oyun Tanıtımı Sizlerle Trgala’da . Haydi İyi Oyunlar .

Kore’li oyun firması Webzen’in yaptığı 3 boyutlu fantastik MMORPG oyunu S.U.N Online (Soul of the Ultimate Nation)..2006 yılında yayına başladığı Güney Kore’de gördüğü yoğun talepten sonra 2009 yılında global sunucularıyla hizmet vermeye başladı. S.U.N Online‘da farklı özelliklere sahip 5 farklı karakter sınıfı bulunuyor.

Berserker (Erkek): Kılıç ve balta kullanma özelliğine sahip fiziksel atak öncelikli sınıftır. Yüksek atağı bulunduğundan “berserk” modunda rakiplerine karşı öldürücü bir güce sahiptir.

Dragon Knight (Erkek): Kılıç ve mızrak kullanan fiziksel atak sınıfıdır. Berserkere benzer fakat daha hızlı ve daha az hasarı vardır.


Valkyrie (Bayan): Diğer oyunlarda okçu olarak karşılaştığımız karakter sınıfı, genel olarak uzak ataklar için geliştirilmiş bir sınıf olsada yayınızı kılıç olarak kullanabilirsiniz.

Elemantalist (Bayan): Oyundaki büyücü sınıfıdır. Yüksek büyü hasarına sahip olmalarına rağmen düşük savunmaları sebebiyle kolay av olabilirler.

Shadow (Erkek): Shadow sınıfı rakipleri için karanlık büyüler ve yetenekler kullanırlar. Silahları hançer ve Whip-Sword yani ayrılabilen kılıçlardır.

Kullanışlı yetenek sistemi ve grafik oynatımları, ortamlarla uyumlu oyun içi müzikleri ve PvP seçenekleriyle S.U.N Online benzerlerinden bir adım öne çıkmayı başarıyor ve farkını yaratıyor..


1 thought on “Soul of the Ultimate Nation Oyun Tanıtımı”

  1. Selam stilland tanıtımını yaptiniz ancak bir hile koymadiniz. Bir nevi legend a benziyor astroloji topları falan. İnternette birçok oyun hilesi var bu konuda ancak söylenenleri yapmama rağmen calistiramadim. Para vermekten de gına geldi. Tablet ve telefondan oynuyorum yardımını olursa sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(