Oyun Tanıtımları

Solarix Oyun Tanıtımı


Trgala’dan Herkese Merhaba 

Harika Bir Türk Yapımı Oyun Tanıtım Konusu İle Daha Sizlerleyiz . Kesinlikle Beğeneceğiz Eğlenceli Bir Oyun Sizlerle Trgala ‘da Tanıtım Konusuyla Tanıtım Kategorisinde Yer Alıyor .


Solarix,Pulsetense Games tarafından geliştirilen Türklerin yapmış olduğu korku-gerilim oyunudur.Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen oyun büyük bir sükse yaratmıştır.Gelin bu oyunu beraber inceleyelim.
Solarix oyunu gelecekte enerji kaynaklarının biteceği bir zaman olarak tanımlanabilir.Tabi durum böyle olunca bir çok şirket kendi yapmış olduğu uzay araçlarıyla uzak dünyalara doğru yolculuğa başlıyor..Tabi bizde bir ekiple birlikte bu kaynakların keşfi için bir yolculuğa çıkıyoruz..Oyundaki siz Walter Terrace adındaki bir makina mühendisidir.Araştırma için gittiğiniz Ancyra gezegeninde dünya için yeni enerjiler aramak sizin ilk hedefiniz..Ne yazık ki tüm arkadaşlarınız salgın yüzünden vefat ediyor..Siz ise normal olarak hayatta kalıp kurtulmak için savaşmalısınız..
Ve hepimizi sevinderecek haber ise oyuna yeni güncellemeyle Türkçe dil desteğinin gelmesiydi.Size bazen yol gösteren bazen de ne anlama geliyor bunlar diyeceğiniz yapay zekaları anlamak için Türkçe olması bizler için büyük bir artı.

Size bu güzel Türk oyununda iyi eğlenceler.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(