Facebook Oyun HileleriSocial Wars Hileleri

Social Wars Sonsuz Nakit – Gold – Materyal Hileleri (Programsız)


Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Social Wars Oyununda Sonsuz Hile ile karşınızdayız . Oyunda Gerekli olan Tüm Materyalleri sizlere Programsız Bir şekilde kolayca yapabileceğiniz tarzda veriyoruz . 

Social Point  kategorisinde yer alan bu oyun Büyük kitle Sahibi olmuş bir çok oyuncuyu konuk etmiştir . Bu oyunda sizlere Bir çok hileler verdik hala daha vermeye devam eden sitemizde şimdi ise sonsuz altın ,sonsuz nakit , sonsuz çelik , sonsuz yakıt , sonsuz odun , Tek seferde 99 level olma hilesini sunuyoruz bu hileyi yaparak Hızlı bir şekilde rakiplerinizi geçebilecek ve ardından oyun keyfine varabileceksiniz . tek yapmanız gereken hile sitemizi açıyoruz oyunumuzdan facebook Id Ve Userkey Alıyoruz Arkadaşlar bunlar Sizlerin oyun içi özel bilgilerinizdir bir başkasıyla paylaşmamanız gerekir . hile anlatım videosunda gösterildiği gibi yapmanız taktirde hileniz olmuş demektir . trgala iyi hileler diler .

Not : Yeni Sistem İle  ilk Görevleri Bitirdikten Sonra Çalışmaktadır . Her level İçin Geçerlidir . Trgala.com Tarafınca Yapılmıştır .


Social Wars Hile Sitesi TIKLA

Hile Anlatım Videosu


14 thoughts on “Social Wars Sonsuz Nakit – Gold – Materyal Hileleri (Programsız)”

  1. hepsini chrome dan mı yapmamız gerekiyo benim chrome um sadece facebook u açıyor diğerlerini internetten yaptım olmadı lütfen anlatın

  2. full en güçlü robotlar aldım am baktım oyun kasıo askerleri gidip bilrek öldürttüm 😀

  3. Hile çalışıyor güvenebilirsiniz abi bu şekilde id yazarak uberstrikede hile yap nolur

  4. Adamsınızız Be… Arkadaşlar güvenebilirsiniz bende inanmamıştım ama %100 çalışıyor fix yemedi daha 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(