Facebook Oyun HileleriSocial Wars Hileleri

Social Wars Sonsuz Metaryal Hilesi


Social Wars Sonsuz Metaryal Hilesi ile sizle karşinizdayiz.

Arkadaşlar Social Wars oyunu 5 milyondan fazla kullanıcıya sahip popüler bir oyundur.Oyunumuzda bir komuta merkezi bulunmaktadır.Bu komuta merkezi bizim şehrimizin ana kaynağıdır.Bu yok olursa şehrimizde yok olmaktadır.Onun içinde tüm savunmamızı oraya yapmamız gerekiyor.Düşmanlarimiz ilk oraya saldıracağı için orayi korumamız gerekiyor.Korumak için marketten duvar satin alabiliriz duvar örererek bunlari kulelerle destekliyerek mükemmel bir koruma kalkani oluşturabiliriz.Bunun yanında etrafina askerler dizerek maksimum bir koruma oluşturabiliriz.Fakat bunlar için çok para metaryal gerekmektedir.Şimdi sizlere vereceğimiz hile sayesinde bunlarin kat kat fazlasina ulaşabilirsiniz.

Gerekli Site


Yazili Anlatim :

Öncelikle oyunumuzu açalım.Oyunu açtıktan sonra verdiğimiz siteye girerek beğenmemiz gereken sayfalarını beğenip altta gördüğümüz hileye gitmek için tıkla yazısına tıklıyalim ve hile sayfasına gidelim.Hile sayfasında bizden facebook ıd ve userkey istiyecektir hemen oyuna dönüyoruz ve oyunu en aşağı indirip facebook id : 0000000000000(0′lar yerine sizin ıdniz yazar) kısmını kopyalayıp istenilen yere yazıyoruz.Userkey içinse oyunda boş bir yere tıklıyarak geçerli çerçeve > çerçeve kaynağını göster diyoruz ve açılan sayfada CTRL+F yaparak userkey yaziyoruz ve userkeyımızı bulmus oluyoruz.Userkeyımızıde yazdiktan sonra istedigimiz miktari seçerek butona tıklıyarak hilemizi yapmis oluyoruz.


19 thoughts on “Social Wars Sonsuz Metaryal Hilesi”

    1. user key bulmak için çerçeve kaynağını nerdenbulacam biri bişey yazsın ya

    2. Mert Can Bak Şimdi. Önce Social Wars’a gir. Altta Social Wars Robot resmi falan var. Onun tam yanındaki beyaz yere sağ tıkla. Ama tam yanındaki uzaktaki olmaz. Sağ tıkladığında Geçerli Çerçeve yazıcak orada bir kaç tane şey göstericek. Göstericeği Şeylerden biride “Çerçeve Kaynağını Göster” olucak.

    3. Ona tıkladığında bir yere giricek. Orada Ctrl+F yapıp Userkey yaz.

    1. chrome kullanıyosan çerçeve kaynagını görüntüleye bas sonra açılan sayfayı f5 yap f3 e basıp user key diye arat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(