Facebook Oyun HileleriSocial Wars Hileleri

Social Wars Sonsuz Hile


Social Wars Sonsuz Hile ile sizlerleyiz.

Social Wars Hileleri, Social Wars Hilesi, Social Wars Hile, Social Wars Cash Hilesi, Social Wars Gold Hilesi için bizlerden ayrılmayın.

Süper savaş oyunumuz strateji gerektiren bu Social Wars oyununda sizlere sonsuz tüm malzemeler hilesi veriyoruz. Cash, Gold, wood, oil exp vs herşey dahil Social Wars paketi sizlerin.

social-wars-hile

Hile sitesi bu şekildedir.

Buradan oyun sayfasına dönün ve tıpkı Dragon City Hileleri uygularken nasıl Facebook ıd buluyorsak oyunun en alt kısmından Facebook ıd bilgilerinize ulaşın. Oyuna dönün ve herhangi bir yere sağ tıklayıp geçerli çerçeve, çerçeve kaynağını görüntüle dediğiniz de de karşınıza çıkan kodlar ile dolu sayfada ctrl ve F ye aynı anda basarak bir kutucuk açacaksınız.  UserKey yazdığınız taktirde karşınıza çıkan rakamlar sizin userkey değeriniz oluyor. ctrl ve C ye aynı anda basarak kopyalayıp ctrl ve v ye aynı anda basarak yapıştırabilirsiniz.

Gerekli site : 


Hile Anlatım Videosu

 

 

 


5 thoughts on “Social Wars Sonsuz Hile”

  1. googleden girin oyuna oyunun açıp bi yere sağ tıklayıp çerçeve kaynagı görüntüle de ctrl + f yapıp userkey yazıp userkeyin kodunu bulmuş olcaksınız onuda hileye yazın işte userkey yerinee

  2. arkadaşlar social warsın bana baduser_key ini linkini atarmısınız atarmısınız atandan allah razı olsun

  3. teşekkürler trgala nefret ettiğim oyunu sevdirdiniz yep yeni hileler bekliyorum siz 1 numarasınız.!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(