Facebook Oyun HileleriSocial Wars Hileleri

Social Wars Sonsuz Altin Cash Oil Steel Wood ve Xp Hilesi


Merhaba arkadaşlar Social Wars Sonsuz Altin Cash Oil Steel Wood ve Xp Hilesi ile karşınızdayız.

Arkadaşlar Social Wars oyunu bir savaş oyunudur.Oyunumuzda askerler mevcuttur.Askerler yetiştirerek köyümüzü korumaya çalışırız.Askerlerimizle başka köylere saldırırız.Şimdi size bu oyunda Altin Cash Oil Steel Wood ve Xp Hilesini vereceğiz.


 

[youtube id=”OCWmJhY0GaM” width=”600″ height=”350″]


12 thoughts on “Social Wars Sonsuz Altin Cash Oil Steel Wood ve Xp Hilesi”

    1. Tam Olarak Sıkıntı nedir . Chrome ile yapıyorsan oyunun Boş bir kenarında sağ tıklayıp çerçeve kaynağını görüntüle diyorsun ve ardından açılan sayfada ctrl + f tuşuna basıyorsun ve userkey aratıyorsun . eğer açılan sayfa da sayfa bulunamadı yazıyorsa sayfayı yenile F5 çek düzelicektir . umarım yardımcı olmuşumdur .

  1. userkey e girmek için social wars ta ki o beyaz yere sağ tık yapıp çerçeve nin kaynağına tıklayıp sonra o sayfaya girmiyo yenileyip devam et e tıklıyoruz sonra ctrl + f basıp user yazıyoruz sonra user_id yazanı kopyalıyoruz facebook ıd yazan yere kopyalıyoruz sonra user yazdığımız yere bu kez userkey yazıyoruz(user silerek yada direk key yazın fark etmez) sonra onu userkey yazan yere kopyalıyoruz sonra hepsine 999999999 Yyazıyoruz sonra continue ye tıklıyoruz eğer social wars uyarı verdiyse olmuş demektir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(