Facebook Oyun HileleriSocial Wars HileleriUncategorized @tr

Social Wars Programsız Hile


Social Wars Hilesi , Social Wars Hileleri , Social Wars Programsız Hİle konusu İle Trgala.com Adresinde sizlerle Birlikte .

Social Wars Sonsuz Wood – Oil – Exp – Cash Gold Hilesi ile Karşınızdayız.

Arkadaşlar Social Wars Oyunu Strateji Savaş Oyunu Tarzı Sevenlerin Oynayabileceği Bir Oyundur Bizimde Önerebileceğimiz Bir Oyun Tarzıdır. Facebookta Genellikle Tanınan Bir Oyundur Aynı Şirket Yapımcısının Birde Empires Oyunu Vardır. Biz ise Şimdi Social Wars’da Güzel Bir Hile Göstereceğiz Kolay Gelsin ve Sevgili Arkadaşlar Bu Hile Sayesinde Herşeyiniz Sonsuz Olup İstediğinizi Yapıp Hertürlü Kilitleri Açıp Rakiplerinize Fark Takacaksınız Üstelik Bunu 1 Saniyede Yapacaksınız Ne Duruyorsunuz Haydi Hileye. Tüm Tarayıcılardan Yapabilirsiniz . Ayrıca Chrome Çerçeve Görüntüsü Çıkmazsa açılan sayfada F5 Tuşuna Basarak Çerçeve Kaynağını yenilemeniz Yeterlidir.


Önemli Not : Yapacağınız Hilede Abartıldığında Materyaller Eksiye Düşer . Abartmayınız.

Social Wars Sonsuz Ve Programsız Materyal Hilesi 

Hile Anlatım Videosu


24 thoughts on “Social Wars Programsız Hile”

  1. Bİ ARTIK YORUMLARIMIZA BAK BÜZSÜRÜ TAKİPÇİN AZALIYO NOLUR YORUMLARA BAK ABİ BUGHEX.COM BİKAC YIL ÖNCE AÇILIYORDU ŞİMDİ AÇILMIYO ABİ NOLUR Bİ AYAR ÇEK HİLE ÇALIŞMIYO YAA

  2. Abi heralde ben fazla kaçırdım eksilere düştüm nasıl kurtulurum ? söyleyebilirmisiniz?

    1. en sağda 3 çizgiliyer var onab as tarayıcın crome olsun bul yazar ona bas userkey yaz

    1. Ne Kadar Eksiye Düştüyse Örneğin -999 Cash Gold var İSe İsteniler Kısma Manuel Olarak -999 Gibi Yapabilirsiniz . Yarın Detaylı Bir Bilgi Verilecektir .

    1. furkan fb ıd social wars oyununun altında 11 haneli kod var o fb ıd user key ise oyunun more games veya free gifts yanında beyaz sayfa var oraya mouseyle yada fareyle sağdaki yere tıkla çerçeve kaynağını görüntüle var orda ctrl ve f tuşuna bas userkey diye yaz sadece user key diye

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(