Facebook Oyun HileleriSocial Wars Hileleri

Social Wars Cash Gold Oil Steel Xp Level Hilesi 2014


Merhaba arkadaşlar Social Wars Cash Gold Oil Steel Xp Level Hilesi 2014 ile karşınızdayız.

Arkadaşlar Social Wars oyunu savaş ve strateji oyunudur.Bu oyunun aynı tip sadace ismi değişik olarak facebookta bulabilirsiniz.Social empires oyunu ile birebir olan oyunumuzda bir çok hile vermistir.Şimdide onlardan birisi olan cash gold oil steel xp level hilesini vereceğiz.

Gerekli Site :


Youtube Video Açılmıyor mu ? : TIKLA

Videoyu izlemiyenler için Yazılı Anlatım :

Öncelikle oyunumuzu açalım.Oyunu açtıktan sonra verdiğimiz siteye girerek beğenmemiz gereken sayfalarını beğenip altta gördüğümüz hileye gitmek için tıkla yazısına tıklıyalim ve hile sayfasına gidelim.Hile sayfasında bizden facebook ıd ve userkey istiyecektir hemen oyuna dönüyoruz ve oyunu en aşağı indirip facebook id : 0000000000000(0′lar yerine sizin ıdniz yazar) kısmını kopyalayıp istenilen yere yazıyoruz.Userkey içinse oyunda boş bir yere tıklıyarak geçerli çerçeve > çerçeve kaynağını göster diyoruz ve açılan sayfada CTRL+F yaparak userkey yaziyoruz ve userkeyımızı bulmus oluyoruz.Userkeyımızıde yazdiktan sonra istedigimiz miktari seçerek butona tıklıyarak hilemizi yapmis oluyoruz.

[youtube id=”OCWmJhY0GaM” width=”600″ height=”350″]


4 thoughts on “Social Wars Cash Gold Oil Steel Xp Level Hilesi 2014”

  1. New Social Wars Cheat!! Got 999999 Gold and Cash Really Works Try it Guys onu da yapın isterseniz gine diyorumNew Social Wars Cheat!! Got 999999 Gold and Cash Really Works Try it Guys

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(