Oyun TanıtımlarıSocial Empires

Social Empires Tanıtım


Social Empires herkesin severek oynadığı Facebook’taki en iyi strateji oyunlarından biridir. Social point firmasınıN çok değer verdiği ve aylık 6milyondan fazla kullanıcıya hitap eden Social Empires oyunu, Aynı firmanın Social Wars oyunu ile rakiptir. Birbirne benzeyen fakat detaylarda gizli farkları olan Social Empires’ın  Social Wars ile çekişmesi sürmektedir. En büyük farkları Social Wars oyununda robotlar ön planda iken tanıtım oyunumuz olan Social Empires oyununda ejderhalar ön plandadır. Öyle ki Social Empires’ın hikayesi büyünün ve mistik güçlerin olduğu eski yıllara dayanıyor. Bizlere geçmişi de yansıtan mükemmel bir atmosferi olan bir imparatorluk oyunudur. İmparatorluğunuzu sıfırdan kurun, halkınızı eğitin ve köyünüzü tehdit eden sinsi trol ordusunu yenmek için güçlü bir ordu kurun. Malesef görevleriniz bu kadarla sınırlı değil. Ejderhalarınızı eğitip, güçlerine sahip olun ve Tanrı/Devlerin saflarına katılıp en zor görevleri onların yardımları ile kolaylıkla aşın.

Social Empiresin elbette bir hikayesi de var. Büyünün var olduğu yıllara dayandığı için bu oyun o yıllarda yaşayan bir kahin; size yani sıradan bir köylüye Kral olacağını söylüyor. Ve macera böyle başlıyor. Siz imparatorluğunuzu kurup; kötülük yapanlara, kötü niyetli büyücülere, trollere karşı topraklarınızı, halkınızı ve sahip olduğunuz herşeyi korumaya başlıyorsunuz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Social Empires oyununda başarı istiyorsanız çok çeşitli ve güçlü ejderhalara sahip olmanız gerekmekte.Ordunuz sahip olduğunuz ejderhalar oluşmakta ve siz ne kadar güçlü bir orduya sahip olursanız ; o kadar güçlü bir imparatorluk olursunuz.

Denemeyen arkadaşlarım var mı bilmiyorum ama kesinlikle tavsiye edeceğimiz Social Empires oyunu için Trgala olarak sizlere devamlı oyunda ücret ile satılan herşeyi sunuyoruz. Oyunu daha kolay; vıp kalitesinde oynamak için Social Empires Hilelerimizden faydalanın. Social Empires  Cash HilesiSocial Empires  Altın HilesiSocial Empires Level Hilesi, Social Empires Sonsuz Odun Hilesi, Social Empires  Taş Hilesi, Social Empires Yemek Hilesi gibi sizlere oyunda gerekli Tüm malzemeleri Social Empires Hileleri aracılığı ile sunuyoruz.

Social Empires OYNA

Social Empires Hileleri TIKLA

Social Empires Görseller

socialempires

 


socialempires2

 

socialempires3

 

socialempires_dragon

 

Social_Empires_Unit

 

Social Empires Tanıtım Videosu

[youtube id=”3-fVbdqCGeE” width=”600″ height=”350″]


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(