Facebook Oyun HileleriSocial Empires

Social Empires Sonsuz Nakit Para Ve Altın Hilesi Programsız


Social Empires, strateji oyunlarını sevenler için geliştirilmiş ve kendi şehrinizi kurarak dünyayı fethedebileceğiniz ücretsiz bir şehir kurma oyunudur.

Social Empires Oyunumuzda Sitemiz Tarafından Hazırlanmış bir Hile İle Daha Sizlerleyiz . oyundaki amacınız oyunu oynayan diğer gerçek rakiplerinize karşı kendi bölgenizi ve şehrinizi kurarak hayatta kalmaya çalışacaksınız. Görsel grafikleri ile fantastik bir dünyanın kapılarını aralayan oyunda ejderhalar ile krallıkları yok etmeye ve dünyanın en iyisi olmak için mücadele edeceksiniz. Her görevde ayrı bir macera yaşayacağınız oyunu tamamen Hileli Ve Kolaylık İle Oynayabilirsiniz .
Hile Yapılışı Tamamen Programsız Ve Sonsuz Cash Ve Gold Bulunmaktadır . Dilediğinizce Yapabileceğiniz Bu Oyundaki Hilemizi Kaçırmadan Yapın .

Hile Yapımı bu şekildedir. Buradan oyun sayfasına dönün ve tıpkı Dragon City Hileleri uygularken nasıl Facebook ıd buluyorsak oyunun en alt kısmından Facebook ıd bilgilerinize ulaşın. Oyuna dönün ve herhangi bir yere sağ tıklayıp geçerli çerçeve, çerçeve kaynağını görüntüle dediğiniz de de karşınıza çıkan kodlar ile dolu sayfada ctrl ve F ye aynı anda basarak bir kutucuk açacaksınız.  UserKey yazdığınız taktirde karşınıza çıkan rakamlar sizin userkey değeriniz oluyor. ctrl ve C ye aynı anda basarak kopyalayıp ctrl ve v ye aynı anda basarak yapıştırabilirsiniz. Trgala.com Adresi İçin Özel Yapılmıştır . Trgala Adminlerinden Loressima & Mortal Anqel Tarafından Kodlanmıştır .


Sizler İçin Güvenilir Ve 5 Yıldır En Sağlam Hile Veren Rakipsiz Tek Hile Sitemizde Yeni Hilelerin Eklendiğinden Haberdar Olmanız İçin Takipte Kalmanız Dileğiyle .

Social  Empires 999.999.999 Cash Gold Hilesi İçin Tıkla 

Hile Anlatım Videosu


30 thoughts on “Social Empires Sonsuz Nakit Para Ve Altın Hilesi Programsız”

    1. ”Social Empires 999.999.999 Cash Gold Hilesi İçin Tıkla” ya giriceksin orada yazılacak yer var

    2. aşşağıya sürükleyince hileye git diyo oralara sırayla yazcan

  1. Abi siz anlarsınız mozilladan marketlandı açıyorum beyaz ekran oluyo oyun ekranı gelmiyo lütfen yardımcı olun

  2. dostum merhabalar ben daha once kıng of arthur oyunuyla ilgili yazmısım malum uzun sure once perı odası bugu fixlendı kara cadı kulesınınde fixlenmesi eli kulagında elit hazine kazıyoruz fakat cok fazla beden harcıyoruz ki bedenler olmadan lewel alamıyoruz o yuzden bıze beden veya bakır yanı altın hılesı bulabılırsen sevınırım malum elmas hilesinin bulunamayacagı bı gercek ama en azından bosuna elmasla altın yanı bakır almayalım sımdıden tesekkurler umarım bu hıle ıstegımı gerı cevırmezsınız tum trgala aılesı olarak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(